image

"ShockolaD" зіграє ужгородцям джаз

Один з найуспішніших українських гуртів, що працюють у жанрі world musiс - ShockolaD виступить у "Галереї Ілько" 6 березня. Переплетення енергій народних музик з різних континентів, світів, епох: український фольк, американський джаз, блюз, сучасна електроніка – все це ShockolaD.

Гурт постійно грає на різноманітних концертних майданчиках – на фестивалях, на великих сценах, у клубах.

Музика гурту зароджується завдяки змішуванню різних стилів, імпровізації, неповторності ідей та мотивів, що базуються на українській свідомості музикантів. Кожен альбом гурту є різним завдяки постійним експериментам над звуками, думками, над синтезом електроніки та акустики. Кожен учасник вносить свій неповторний внесок в музику і звучання гурту.

ShockolaD відкритий до музики різних стилів і напрямків. Музиканти поєднують речі, які здаються непоєднуваними і роблять це настільки природно, що кожен їх концерт пронизаний глибокими емоціями та обміном енергією між гуртом та аудиторією. Гурт несе меседж відкритості, зворушення і доторку до кожної людини, яка хоче поринути у світ звуків, що створюються під час незабутнього музичного ритуалу, яким є ShockolaD

Склад гурту:

Ігор ГНИДИН - барабани

Іванка ЧЕРВІНСЬКА - вокал

Андрій БАДЮК - гітара

Міша Балог - саксофон

Сергій ФЕДОРЧУК - контрабас

   facebook.com/ILKO.Gallery  
   vk.com/ILKO.Gallery  
   google+/ILKO.Gallery  
   twitter/ILKO_Gallery  

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com