image

Ужгородська фолк-рок формація "ТРИСТАВІСІМ" презентувала композицію "Карпатос"

Природа та свобода під соусом фольк-панк-року та скретчів: гурт Триставісім зазвучав по-новому в композиції під назвою «Карпатос».

26 вересня ужгородський рок-гурт Триставісім порадував своїх слухачів черговим синглом з майбутнього альбому LP «Мусай» – піснею «Карпатос». До складу альбому також ввійдуть презентовані раніше пісні «Варошська туса», «Рейнджери», «Авантюра», «Пуйду пруйдусь» та «Щастя».

«Ми народились та живемо у краю, який за останні сто років встиг побувати у складі більш ніж десяти держав та державних утворень. Люди тут звикли покладатись тільки на себе, не довіряючи владі та не чекаючи від неї підтримки та схвалення їх стилю життя. Натомість єдність з природою та гармонія з Богом у душі лише допомагають їм долати будь-які перешкоди. Можливо, збоку це і виглядає трохи «дикувато», проте має на це свою правду», – кажуть музиканти.

«Карпатос» – пісня, яка в музичному плані найкраще відображає наше сьогоднішнє бачення правильного поєднання рок-рифів, хіп-хоп- та панк-ритмів з автентичними фольковими мотивами. Мелодію, яка виспівується на початку пісні та проходить крізь всю композицію вигадав наш трубач Вова. Він якось наспівав її мені і додав, що з цього має вийти яскравий грувовий трек. В мене на той момент вже були накидані куплети, і на одній з репетицій ми вирішили поєднати все разом, а врешті розвили до повноцінної пісні. Під час роботи над композицією до нас приєднався ужгородський скретч-майстер DJ Vibes і, трохи проекспериментувавши, майстерно запилив до пісні пару-тройку скретчів, які на наш погляд дуже природньо вписалися в загальне звучання», – розповідає фронтмен гурту Павло Генов.

Гурт «Триставісім» було створено в 2010 р в м. Ужгород. Музика гурту побудована на роковій основі з елементами фольк-року, панку, ска, яка прикрашається додаванням напористих колоритних мелодій. За декілька років існування гурт відіграв на головних сценах найбільших українських фестивалів, разом з такими видатними світовими та українськими гуртами як Enter Shikari, Hollywood Undead, Rasmus, Zdob și Zdub, Ляпіс Трубецкой, Noize MC, Скрябін, Воплі Відоплясова, Брати гадюкіни, Танок на майдані Конґо, Тартак, тощо.

Дискографія гурту складається з ЕР «Перча» (2013), та повноформатного альбому «ЛАЧО» (2015). На данний момент гурт працює над другим повноформатним альбом під назвою «Мусай».

 

До складу гурту входять наступні учасники:

 • Павло Генов — вокал, акустична гітара
 • Ігор Магада — ударні
 • Андрій Шаповалов — бас
 • Володимир Щобак — труба, бек-вокал
 • Станіслав Микульця — акордеон, бек-вокал
 • Арсен Бабиченко — гітара
 • Олег Орєшніков — звукорежисер

 

Сайт гурту http://trystavisim.com/

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com