image

Ужгородський ді-джей влаштував дискотеку у психлікарні

Ді-джей Олексій Уманський організував дискотеку в Мукачівському психоневрологічному інтернаті.

"Можливо це дивно для когось, але мені цікаво бачити реакцію різних людей на музику. Тим паче в конкретному випадку мова йде про музику, що звучить з платівок. І от це стало реальністю. Я загрузив свої колонки з вертушками у машину і поїхав у Мукачево", - пише  Олексій Уманський.

"Я намагався готувати сет таким чином, щоб там була переважно спокійна музика і якісь звуки природи, можливо Massive Аttack. А потім я побачив пацієнтів, які за 5 хвилин збіглись у великий хол, бо буде дискотека. 

Дуже різні люди, з різними поглядами і реакціями, але що в цілому я помітив - вони реагували на музику з перших секунд. До того ж мені здалося, що треба розпочати з хаус музики. Frankie Knukles - Kraak and Smaak - Hawlin Wolf - Shtraus - хіп хоп, реггі, Сектор Газа... Не буду перераховувати все що вмикав, бо сет тривав 2 години. 

Хтось танцював, хтось знімав на телефон, лікарі, до речі, теж час від часу танцювали. Я був щасливим, такої вдячної публіки не бачив ніколи.

Просили приїхати ще. Пообіцяв, що приїду. Директор сказав, якщо пообіцяв треба приїхати бо вони його будуть постійно питати про дискотеку".

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com