В Україні обрали голос країни серед дітей

У фіналі 12-річний школяр з села Садки Заліщицького району Роман Сасанчин переміг другому сезоні шоу «Голос. Діти». Хлопчик виконав пісні «Дивлюсь я на небо»  та «Одна калина».

У фіналі змагались шестеро учасників — Роман Сасанчин, Міша Цар, Настя Багінська, Іван Лісний, Богдан Темченко та Руслан Асланов. Фінал проекту у прямому ефірі на телеканалі «1+1″ дивилися 15 мільйонів глядачів, які віддали свій голос за Романа Сасанчина з команди Тіни Кароль.

Ще в 2013-му хлопчик став зіркою першого сезону "Голос. Діти" (канал "1+1"), навіть не пройшовши "сліпі прослуховування". Тоді він помилково подумав, що до нього повернулися усі тренери. І навіть почав вибирати, до кого в команду він піде. Про те, що він вибув із шоу, хлопчику сказала мама вже за лаштунками. Ромчик дуже засмутився, але сказав, що повернеться..., - пише  ukr.media.

Після цього випадку глядачі буквально засипали його листами та подарунками. Дійшло до того, що хлопцеві передавали навіть ящики з ковбасою з Канади. А тодішній міністр культури запросив Рому на навчання у Львівську музичну школу-інтернат при консерваторії для обдарованих дітей. Саме там він зараз і навчається, гастролює разом зі шкільним колективом по всьому світу.

У другому сезоні в свою команду Ромчика покликали всі троє тренерів. Він вибрав Тіну Кароль. І переміг! А крім визнання його голосу кращим в Україні, Сасанчин отримає від каналу "1+1" пісню і кліп.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com