image

Від захоплення до ненависті: Закарпатська співачка Аліна Паш виступить у центрі російської IT-пропаганди

Закарпатська співачка Аліна Паш виступить в кремлівському пропагандистському IT-центрі Сколково 

Нещодавно Аліні Паш із закарпатського Буштина виповнилося 25 років. Вперше серйозно вона засвітилася на співочому телевізійному конкурсі Х-Фактор, де вилетіла у фіналі.

Однак такі конкурси часто стають каталізаторами для початку кар'єри. 

Потім почалося налагодження стосунків з піар-лабораторією "Много води", співпраця з саунд-продюсером Суреном Томасяном, який працює з Іваном Дорном. Власне Сурен доклався до створення кліпу Аліни Паш "Бітанга", який тільки на YouTube має понад 200 тисяч переглядів. 

Аліна почала виступати в київських клубах, а потім був київський фестиваль BeLive і, зрештою, вчора, 18 травня, вона мала виступ у Парижі разом з Натан Дейсі (який, до речі, читає трошки тексту наприкінці її кліпу "Бітанга").

Аліна Паш на своїй сторінці анонсує свої виступи, однак чомусь жодним словом не згадала те, що вона виступатиме в російському інноваційному центрі Сколково. Це відома так звана російська кремнієва долина. І саме в Сколково зосереджена потужна команда програмістів та ботів, які ведуть російську пропаганду на весь світ. 

32932038_10155729566268337_8118467519292899328_n

Концерт повинен відбутися вже 10-11 червня. Звичайно, що якщо Аліна виступить на цьому концерті, то дуже підірве кар'єру в самій Україні. Це її вибір. Можливо, вона просто на початку кар'єри клюнула на високий гонорар, або піддалася наполегливості продюсерів. Гірше те, що в одному з недавніх інтерв'ю Аліна сказала, що хоче стати символом, до якого тягнуться молоді дівчата. Тепер у нас є сумніви, що це саме той символ. 

У соцмережах такий крок Аліни Паш різко засуджують. Дехто навіть звернув увагу на те, що свою сторінку на "Фейсбук" Аліна веде російською мовою. Доволі різким був коментар лідера українського гурту "Перкалаба" Моха на його сторінці у "Фейсбук" під тегом "дєшовка": "Тіки почав пертися від тої закарпутки, як вона здешевіла до рівня Окружної. там ще якась жеброта з України поїхала сосати у Ху...ла. кров їм не пахне, хулі. заробітчани".

Днями ми розміщували інтерв'ю ужгородки Йолки, яка стала справжньою зіркою в Росії. Але на відміну від Аліни Паш, Йолка виїхала до Росії вже дуже давно і вона дійсно талановита. Аліна Паш лише на початку кар'єри і до Росії з виступом вона їде в час збройного протистояння. Вона чудово знає, що в цьому протистоянні загинули її земляки з Буштина Павло Дурунда та Віталій Бертолон. І принаймні в очах родичів загиблих земляків цей поступок Аліни буде виглядати не зовсім пристойно. 

Йожеф Дьоршош для Prozak.info

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com