image

Виступ закарпатки під час Ходи Гідності спричинив скандал

Навколо закарпатської співачки Аліни Паш знову розгорівся скандал

Під час урочистостей з нагоди Дня Незалежності у Києві було виконано імпровізований гімн України, який звучав майже 7 хвилин. Частиною цього гімну було і виконання в стилі реп співачки з Буштина Аліни Паш.

 

І саме її виступ викликав суперечки в соцмережах. Паш звинувачувати в паплюженні гімну, а потім почали звинувачувати в тому, що вона не є патріоткою України і нещодавно відвідувала Москву і Крим.

Сьогодні сама співачка відкинула всі звинувачення. На своїй сторінці в Інстаграм вона написала, що Москву і Крим не відвідувала як співачка, а була з приватними візитами. А щодо виступів у Росії, то вона відмовилася від усіх пропозицій. 

Співачка також написала, що для неї карта України має такий вигляд, який вона вивчала в першому класі школи з татом.

Окрім того, Аліна Паш пояснила, що той куплет, який вона проспівала на Майдані Незалежності в Києві, написаний нею особисто. "Мiй виступ – це не паплюження гімну за всіма Законами України. І мій куплет не є частиною гімну. Як за задумом, так i суто музично", - написала Паш.

Співачка також написала, що не боїться погроз, які лунають на її адресу і закликала тих, хто їй погрожує прийти після її концерту в Києві і подивитися їй в очі. "Я вас не боюсь. Бо на моєму боці правда і на моєму боці любов. Любов до України і мільйонів щирих сердець моїх братів та сестер“, – написала Аліна Паш.

Нагадаємо, що влітку минулого року Аліна Паш повинна була виступати на фестивалі в підмосковному Сколково, але після того, як в соцмережах піднявся скандал, вона таки відмінила свій виступ в Росії. 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com