image

Закарпатський гурт "Триставісім" випустив новий альбом

До нового альбому під назвою "Мусай" увійшли 9 треків. Усі доступні для прослуховування на музичних платформах в Інтернеті.

"Мусай - унікальне закарпатське слово, яке для нас має набагато ширше значення, ніж його угорський прототип "muszáj" (повинен). Для нас "мусай" значить не тільки "діяти" тому що повинен, а навпаки - діяти цілеспрямовано, намірено, сконцентровано, точно, прицільно, безкомпромісно і вчасно, будучи у вільному, не скутому стані. Саме так як повинен працювати уке і наґе під час практик айкідо, саме так, як працює все тіло музиканта, виконуючи твори. Наш друг, вчитель бойових мистецтв часто порівнює ці речі - музику і бойове мистецтво, і ми не можемо з ним не погодитись. Тому, мусай жити, мусай грати, мусай слухати, мусай кохати!" - Триставісім.

"Мусай" на всіх муз.платформах (SoundCloud, Youtube Music, Spotify, Apple Music, Deezer) - https://308.fanlink.to/musai

Вокал, акустична гітара: Генов Павло,Труба, вокал, бек-вокал: Володимир Щобак,Барабани: Ігор Магада,Бас-гітара: Андрій Шаповалов,Акордеон: Станіслав Микульця,Гітара: Арсен Бабиченко, Сергій Єлагін, Крістофер Бобік (пісня Карпатос),Скретчі: DJ Vibes.Recorded: Віталік Лєвшаков, Олeг Орєшніков;Mixed & Mastered: Coloorsun Music.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com