image

5 переваг мікрокредитних організацій перед банками

Простим громадянам мікрокредити підходять тому, що їх можна швидко оформити прямо з дому. Ніяких черг і довгих перевірок — досить витратити кілька хвилин на сайті та отримати гроші на банківську картку всього за 15 хвилин.

Мікрокредити VS позика у банку-що краще?

Можна довго міркувати про довгострокове планування фінансів, але іноді хвороба або непередбачені обставини змушують виходити зі звичного графіка. Один з найбільш зручних і сучасних способів вирішити проблему з грошима — швидкий кредит онлайн на карту без перевірки, яку можна взяти в мікрофінансовій компанії. Чому краще користуватися цим сервісом, а не бігти в банк — читайте відповідь в статті.

5 переваг мікрокредитування

Багато хто досі думає, що мікропозики поступаються по надійності кредитами, взятими в банках. Це далеко не так, Ufin.com.ua розвіяли цей міф, розповівши про основні переваги мікрокредитування. 

1. Стандарти вищі, ніж у банків

Кожен клієнт, який бере мікрокредит, отримує найвищий рівень обслуговування. Це стосується не тільки спілкування з менеджером, але і подальшого обслуговування. 

2. Відсутність довгих перевірок

На відміну від бюрократичних банківських систем, які змушують користувачів проходити численні підтвердження платоспроможності, мікрокредитні організації володіють великою довірою і готові допомогти практично будь-якій людині. У Moneyman оформлення кредиту займе всього 10 хвилин 

3. Низький відсоток відмов

Одне з головних переваг роботи з мікропозик — дуже низький ризик відмови. Це означає, що клієнт може розраховувати на 100 відсотковий кредит і йому більше не доведеться витрачати зусилля на пошуки чергового кредитора.

4. Вигідні умови кредитування

Користуватися послугами організацій мікрокредитування, при першому зверненні часто вигідніше, ніж звертатися в банк.  

5. Зручний процес кредитування

Оформити швидкий кредит можна, не виходячи з дому на будь-яку карту Visa або MasterCard.

0 коментарів


Написати коментар

Loading...
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com