image

Лазерна епіляція

Лазерна епіляція - ефективний спосіб домогтися гладкості шкіри.

Сьогодні процедура лазерної епіляції дуже затребувана. Вона пропонується в багатьох сучасних косметологічних салонах. У Львові замовити її можна тут https://avantage.lviv.ua/lazerni-tehnologiyi/lazerna-epilyaciya/.

Процедура лазерної епіляції - це результативний і безболісний спосіб позбавлення від зайвого волосся на будь-яких ділянках тіла. Вона проводиться за допомогою спеціального обладнання. В процесі проведення процедури лазерний промінь впливає на меланін. Даний пігмент міститься в волосі і відповідає за їх колір. Лазерний імпульс поглинається меланіном, в результаті чого відбувається нагрівання волоса і руйнування фолікула. Завдяки цьому волосся видаляються назавжди, і виключається їх повторній появі.

Лазерна епіляція - це безболісна процедура, яка виключає будь-які пошкодження шкірних покривів. Після процедури не виникає сильних подразнень і не виявляється негативного впливу на організм в цілому. Це дозволяє проводити відпрацювання особливо чутливих зон.

Тривалість обробки становить 20-90 хв. Вона залежить, від ділянки, на якій потрібно видаляти волосся. В силу того, що лазер може видаляти тільки зростаючі волосся, потрібно провести кілька сеансів для повного видалення волосся на конкретній ділянці.

В апаратах використовуються різні види лазерів:

 • Рубіновий. Він ефективний при світлій шкірі і темному волоссі. Але при цьому потрібно його багато кратне застосування.

 • Олександритовий. Він застосовується найбільш часто в силу високої ефективності.

 • Діодний. З його допомогою проводиться глибока епіляція, але при цьому процедура більш тривала за часом.

 • Неодимовий. Максимально ефективний для видалення світлого волосся.

Перед проведенням лазерної епіляції необхідно обов'язково потрібна попередня підготовка. За пару місяців слід відмовитися від процедур, які можуть пошкодити волосяну цибулину, зокрема не можна вискубувати волосся. Також слід виключити прояв засмаги на шкірі в літню пору, тобто необхідно використовувати сонцезахисну косметику. Безпосередньо перед процедурою не можна використовувати будь-які косметичні засоби і дезодоранти.

0 коментарів


Написати коментар

Loading...
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com