image

Мінеральні добрива

Мінеральні добрива - гарантія гарного врожаю.

Навіть найродючіші землі при постійному використанні втрачають свої поживні властивості, що, в значній мірі, погіршує врожайність культур. Швидко відновити якість ґрунту можна, використовуючи мінеральні добрива. При їх виробництві використовуються природні мінерали і невелику кількість штучних добавок.

Компанія «Мaкoш» -дистриб'ютор високоякісних мінеральних добрив з Єврoпі. З асортиментом продукції можна познайомитися тут https://makosh-group.com.ua/ . Висока якість продукції гарантує гарну засвоюваність ґрунтом поживних речовин.

Мінеральні добрива класифікуються за складом:

  • Прості містять один макроелемент. Це може бути калій, фосфор або азот.

  • Комплексні складаються з двох і більше макроелементів. Це вказується на упаковці в процентному співвідношенні.

В окрему групу виділяються мікродобрива. Вони відрізняються збалансованим багатокомпонентним складом високою концентрацією корисних речовин. Завдяки здатності швидко розчинятися у воді мікро состави швидко засвоюються ґрунтом.

Крім цього мінеральні добрива розрізняються за своїм агрегатним станом. Найбільш затребуваними є тверді, які бувають:

  • Порошковими.

  • Кристалічними.

  • Гранульованими.

Гранули являють собою невеликі кульки, які мають діаметр 1,5-5 мм. Такі мінеральні добрива більш економічні у використанні в порівнянні з порошкоподібними аналогами. Крім того, даний вид продукції зручно зберігати тривалий час. Гранули при дотриманні умов зберігання, зазначених виробником, що не злежуються і не грудкуються. При виконанні робіт даний вид мінеральних добрив не розноситься вітром, що гарантує більш ефективне і безпечне їх використання.

Затребуваними також є рідкі мінеральні добрива. При їх застосуванні знижуються ризики забруднення навколишнього середовища. Це пов'язано з тим, що такі речовини не розносяться вітром і можуть вноситься в ґрунт з високою точністю. Головне, дотримуватися інструкції виробника та не перевищувати рекомендовану норму. Крім того, рідкі мінеральні добрива здатні проникати глибоко в ґрунтові шари та повністю засвоюватися корінням рослин.

0 коментарів


Написати коментар

Loading...
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Редактор сайту - Костянтин Шевченко

    Тел.: +38 095 308 8778

    Ужгород, вул. Белінського, 24

    mail.prozak@gmail.com