Робота в Польщі: хто може допомогти з працевлаштуванням?

Безумовно, потрапивши на хорошу роботу за кордоном, можна чимало заробляти – в 3, 4 а то і більше разів, ніж у себе вдома. Поки вітчизняні підприємці не мають можливості піднімати рівень зарплат, можна спробувати обрати працевлаштування в Польщі. Це країна з дружелюбним населенням, де можна влаштуватися легально, де немає суттєвих мовних бар'єрів, а якщо і потрібно буде вивчити мову, то це нескладно буде зробити.

Хто може допомогти знайти хорошу вакансію і влаштуватися на нормальну роботу? В першу чергу, це компанії з працевлаштування, це їх профіль. На сайтах кадрових агентств, у тому числі й «Перша Віза» ви знайдете вакансії на роботу в Польщі на заводах і фабриках, на будівництві, у сільському господарстві та в інших сферах. На сайтах компаній з працевлаштування все дуже просто і зручно розписано – є вакансії, основні обов'язки, оплата.

Допомога з працевлаштуванням

Які є варіанти знайти хорошу вакансію? Перший варіант, про який ми говорили, це компанії з працевлаштування. Другий – влаштуватися через знайомих, але цей варіант може бути ризикованим. І третій варіант – самостійний пошук вакансій через Інтернет. Це найбільш ризикований, хоч на перший погляд, найпростіший і дешевий варіант.

Чому краще звертатися в компанію з працевлаштування? Якщо вам потрібна робота в Польщі https://1viza.com/vacancies/krayina=polsha, це єдиний варіант влаштуватися офіційно і без жодних ризиків. Вам підберуть вакансію, ви зможете влаштуватися за контрактом. Підписання такого контракту буде гарантувати ваші права та обов'язки польської компанії. Тому щоб уникнути усіляких ризиків, з якими стикалися вже дуже багато наших співвітчизників, потрібно звертатися в хорошу компанію з працевлаштування.

Вакансії та рівень зарплат

У кадрові агентства надходить безліч запитів від польських компаній. І навіть пандемія COVID-19 на це не сильно вплинула. Принаймні, у 2021 році попит на українських працівників знову відновився. Зараз актуальна робота в Польщі на заводі https://1viza.com/vacancies/krayina=polsha;misce-roboti=na-zavodi, на будівництві, у сільському господарстві, а також у готельно-ресторанній сфері. На період збирання врожаю потрібно ще більше працівників. За деякі види праці пропонують погодинну оплату, іноді ж зарплата залежить від виробітку. В середньому чоловіки отримують в місяць близько 3,5 тис. злотих, жінки близько 3,2 тис. злотих «чистими». Завжди є можливість отримувати вищу зарплатню.

Чи потрібна віза?

Так, для офіційного працевлаштування потрібна польська робоча віза. Ніяких складнощів з її отриманням не буде, це стандартна процедура.

Які вимоги висувають роботодавці?

Що стосується польської мови, то більшість польських компаній набирають персонал і без знання мови. Тому труднощів з пошуком роботи у вас не буде, якщо ви звернетеся в хорошу компанію з працевлаштування. Якщо ж ви збираєтеся влаштуватися в сфері обслуговування – офіціантом, перукарем, в готелі, тоді потрібно знати польську мову на розмовному рівні. До праці запрошуються як жінки, так і чоловіки. Також є робота в Польщі для сімейних пар https://1viza.com/vacancies/krayina=polsha;komu-pidxodit=simejnim-param. Парам такий варіант і справді вигідний, адже не треба надовго залишатись без чоловіка або дружини. До того ж, поїздка на заробітки вдвох – це чудова можливість не тільки швидко адаптуватись, але й отримати більше грошей.

Серед основних вимог, які висувають польські компанії – відсутність шкідливих звичок і хороший стан здоров'я. Це особливо важливо, якщо ви будете працювати на будівництві, на зборі врожаю, якщо ви вибрали роботу в Польщі на фабриках, заводах. Будьте готові до того, що доведеться працювати по 10 годин на добу, зате ви отримаєте високу зарплату.

1 коментар


  1. Лип 27, 2021 | 13:12

    Команда 1Візи молодці, двічі допомогли мені знайти хорошу роботу в Польщі, рекомендую їх всім своїм знайомим!

Написати коментар

Loading...
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com