image

Що потрібно знати, починаючи ремонт

Якщо ви вирішили зробити ремонт квартир у Львові, необхідно врахувати декілька питань. Щоб уникнути проблем потрібно підготуватись. Так можна використати цінні рекомендації, які допоможуть уникнути неприємних ситуацій під час оновлення вашої квартири.

Рекомендації для правильного ремонту

Ремонт супроводжується великою кількістю труднощів, які легше передбачити ніж потім думати, як знайти вихід з ситуації. Найбільш часто виникають ситуації в яких допоможуть наступні поради:

 1. Під час розрахунку бюджету майбутнього ремонту залиште ще одну статтю розтрат. Річ у тому, що ремонт в багатоповерховому будинку не є справою лише тих хто його робить. Інколи ремонт може вплинути на комфорт сусідів. Наприклад,якщопрориває трубу і сусідів затоплює з вашої вини. Оплатити збитки можна з суми, що для цього залишена.

 2. Вивчити особливості законодавства. Особливо звернути увагу на пункти, які стосуються шуму і будівельних робіт. Наприклад, робити шумні ремонтні роботи в вихідні і офіційні свята не рекомендується. А тривалість шумуу квартирі повинна бути не довше 6 годин за добу. Весь ремонтний процес не повинен тривати довше 3 місяців.

 3. Ретельно все спланувати. Визначається який ремонт ви хочете отримати. Далі складається кошторис з розплануванням коштів, кількістю будівельних та оздоблювальних матеріалів, інструментів. Також важливо врахувати вартість роботи команди професіоналів.

 4. Отримати дозволи. Оскільки більшістьквартир відрізняється незручним плануванням, багато хто вирішує змінити його.На все це потрібен дозвіл, оскільки будь-які роботи що передбачають руйнування стін, можуть нашкодити будівлі в цілому. Крім того, це незаконно.

 5. Розібратись з електрикою. Сучасний інтер'єр часто доповнюється всілякою підсвіткою. У кожній кімнаті створюється свій сценарій освітлення, з використанням різноманітних ламп, світлодіодів, торшерів, точкових світильників. Все це виглядає дуже красиво і створює особливу атмосферу, але зробити таке освітлення самостійно непросто.

 6. Прибрати речі. В приміщенні де буде проходити ремонт зайві речі не потрібні. Необхідно все зібрати іперенести в іншу кімнату або на дачу, склад. Якщо ж ремонт косметичний і прибирати меблі нема потреби, їх потрібно обгорнути плівкою.

 7. Подбати про будівельні відходи. Це потрібно робити до того як вони накопичились, особливо коли проводиться капітальний ремонт зі знесенням стін. Зазвичай для цього наймають грузовик, який вивезе мотлох на смітник.

Але якщо звернетесь за допомогою в компанію https://fullhouse.lviv.ua/, тоді більшістю цих проблем перейматись не доведеться. Це зроблять спеціалісти «Фуллхаус».

0 коментарів


Написати коментар

Loading...
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com