Що таке біотуалет і як він працює?

Біотуалет є механізовану туалетну систему розкладання, яка розкладає людські екскреторні відходи в баку варильного котла з використанням спеціальних високоразложенних бактерій (аеробних або анаеробних), які потім перетворюють їх в метан і воду. Біотуалет відрізняється від традиційних туалетів. Це економить багато води і допомагає підтримувати станцію в чистоті.

Навіть після 100 років винаходу унітазів зі змивом сьогодні тільки 15% людей в світі мають унітази зі змивом. Ви будете здивовані, дізнавшись, що тільки 3% жителів

Що таке біотуалет і як він працює?

Біотуалет - це механізована туалетна система розкладання, яка розкладає людські екскреторні відходи в баку варильного котла з використанням специфічних бактерій високого класу (аеробних або анаеробних), які потім перетворюють їх в метан, вуглекислий газ і воду, купити біотуалет можна тут, у компанії Укрстандарту. Біотуалет - це зовсім інший туалет в порівнянні з традиційними туалетами. Це економить багато води і допомагає підтримувати чистоту навколишнього середовища.

Технологія біореактора обробляє відходи життєдіяльності людини у джерела. Колекція анаеробних бактерій, адаптована для роботи при температурах від -5 ° C до 50 ° C, діє як посівний матеріал (посівний матеріал) для біореакторів і перетворює органічні відходи життєдіяльності людини в воду, метан, і вуглекислий газ.

Анаеробний процес інактивує патогенні мікроорганізми, що викликають захворювання, що передаються через воду, і лікує лайно без використання зовнішнього джерела енергії.

Згідно з концепцією біотуалету DRDO, резервуар біореактора в кожному туалеті заповнений інокуляти, що містять чотири типи бактерій. Система водовідділенням в туалеті запобігає потраплянню повітря в резервуар, відходи життєдіяльності людини обробляються анаеробними бактеріями в семи камерах резервуара, а метан виходить в повітря.

Після завершення цього процесу залишається тільки метан, вуглекислий газ і вода. Ці гази залишаються в навколишньому середовищі, в той час як воду можна повторно використовувати в туалетах.

0 коментарів


Написати коментар

Loading...
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com