image

Системи чиллер-фанкойл

Затребуване обладнання для вентиляції та кондиціонування - системи чиллер-фанкойл.

Сьогодні в багатьох сучасних будинках, торгових центрах, великих готелях, бізнес-центрах та інших об'єктах використовуються для опалення системи чиллер-фанкойл. Зокрема затребуваними є фанкойли MYCOND Glass . Такі пристрої є економічними і безпечними. Ризик виникнення аварійних ситуацій при їх використанні мінімальний.

Фанкойли - це універсальне обладнання. У літній період з його допомогою можна кондиціонувати повітря в приміщенні. А взимку, підключивши тепловий насос повітря-вода, пристрій можна використовувати в якості опалювального приладу. Фанкойли дуже зручні в експлуатації. У них встановлена ​​скляна панель, яка добре поєднується з будь-яким стилем інтер'єру, та передбачено просте сенсорне керування. 

До складу системи входять наступні елементи:

 • Теплообмінник. При його виготовленні використовуються мідні труби. Вони закриваються фільтром, який запобігає потраплянню пилу в систему.

 • Вентилятор. Він призначений для обдування теплообмінника з метою його охолодження.

 • Чилер. Велика установка, яка призначена для підтримки температури хладогенту на певному рівні, розташовується в окремому приміщенні.

 • Траса. Вона створюється з труб та призначена для передачі хладогенту.

 • Пульт керування. Він відрізняється простотою та нічим не відрізняється від пульта дистанційного керування звичайної спліт системи.

 • Насосна група чилера. З її допомогою підтримується натиск та тиск рідини, що циркулює в системі.

Плюсом опалення фанкойлами є те, що вони дозволяють в значній мірі збільшити теплову потужність. Це гарантує швидкий прогрів приміщень. при використанні даного типу обладнання досягається значна економія енерговитрат. Це особливо важливо для приміщень з великою висотою і площею. Крім того при необхідності є можливість встановлювати певну температуру для кожної окремої кімнати.

 При виборі фанкойла слід враховувати специфіку та розміри приміщень, а також їх призначення. Ґрунтуватися також потрібно на наявних вимогах до системи. Це стосується теплової потужності, продуктивності, рівня шуму та ін. Для того щоб гарантувати надійність експлуатації обладнання, його рекомендується купувати безпосередньо у заводів-виготовлювачів. В цьому випадку можна буде гарантувати тривалий термін служби фанкойла.

0 коментарів


Написати коментар

Loading...
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com