image

Трекінгові кросівки – надійний захист ніг для туристів та мандрівників

Під кожну задачу виробники випускають різні варіації взуття. Якщо потрібно долати гори, ліси, болота і в цілому важкопрохідні місця, найкраще купити кросівки трекінгові, що забезпечують захист ніг і комфорт. Без них неможливо обійтися, а стандартні кросівки та навіть чоботи хоч і можуть захистити ноги, але не подарують потрібного комфорту.

Особливості таких кросівок у наявності надійного захисту всієї ноги. Зона п'яти посилена, підошва має відповідний рельєф та структуру, бічні вставки також посилені. Колодка дуже жорстка, тому для бігу такі кросівки непридатні. У них менше відчуваються нерівності, тому при тривалій подорожі ноги не втомлюватимуться.

Переваги трекінгових кросівок

Багато хто не може оцінити всі переваги цього взуття, поки самі не спробують його:

 1. Зручність. Максимальний комфорт при тривалій ходьбі. Зручна підошва та в цілому ергономіка такого взуття виключає втому та запобігає травмам;
 2. Міцність. Матеріали прошиті та проклеєні між собою, шнурки міцні, а підошву важко пробити;
 3. Захист ніг. Оброблена верхня частина кросівок захистить ноги від води, вологи та навіть снігу;
 4. Надійне зчеплення. Підошва створює надійне зчеплення з камінням, снігом, гравієм, льодом та іншими поверхнями.

Додатково можна придбати додатково трекінгові шкарпетки та одяг. Не зайвим буде купити туристичне спорядження під конкретні обставини, і все це є в інтернет-магазині «Alp». Тут представлено кілька категорій на вибір з детальним описом, характеристиками та навіть фото.

Технологічні особливості кросівок

Кожен виробник намагається застосовувати якісь свої унікальні особливості та розробки. Відмінним прикладом є мембрана GORE-TEX, яка не пропускає воду, але дозволяє шкірі ніг дихати. Вона ідеально поводиться за будь-яких погодних умов.

Технологія Vibram передбачає створення стійкої та довговічної підошви. Особливий малюнок протектора виключає прослизання і дозволить легко вибратися з будь-якого болота. Технологія OrthoLite застосовується для виготовлення устілок. З їхньою допомогою створюється необхідна вентиляція ноги та амортизації при подоланні складних ділянок. Також попереджено розвиток бактерій та як результат поява неприємного запаху.

Для створення проміжної підошви використовується матеріал EVA. Він створює гнучкість кросівок і м'якість, дозволяючи створювати для ноги будь-яке становище залежно від обставин. За допомогою технології Heel Lock п'ята надійно фіксується, що також унеможливлює появу травми та дискомфорту для людини.

0 коментарів


Написати коментар

Loading...
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com