• 3

  Юрій Яцина: “Найбільше не терплю брехні”

  Закарпатська обласна клінічна лікарня імені Андрія Новака виконує ключову роль у наданні медичної допомоги населення краю. Сюди з надією на швидке видужання приїжджають хворі з усіх районів й отримують вузькоспеціалізовану фахову допомогу. Понад 10 років лікарня працює під керівництвом Юрія Яцини. За цей час у найважливішому медичному закладі області змінилося чимало: 2002 року встановлено бюст А. Новаку, у 2007 відкрито музей обласної лікарні. У 2007-2008 роках капітальний ремонт корпусів, у 2008 році лікарні перейменована і отримала ім‘я А. Новака, у 2010-му встановили нову котельню, завдяки якій економлять мільйон гривень у рік. 2014-й здачею в експлуатацію нового хірургічного корпусу, будівництво каплички, відкриття пам’ятника Олександру Фединцю, ремонтом складських приміщень, дизкамерного відділення та багато іншого.

 • IMG_0923

  Мирослав Дочинець: Сьогодні дух - наша найбільша цінність

    Кожен має займатися тим, що йому належить. І письменник не обов’язково має бути на Майдані чи у Верховній Раді. Він зробить більше своїми текстами, вважає закарпатський лауреат Шевченківської премії, письменник, журналіст Мирослав Дочинець. 

 • 1

  Єгиптянин в Ужгороді: я щасливий тут

    Хусам Мижагид Аббала з єгипетського містечка Люксор вже 7 років живе в Україні, і віднедавна є студентом УжНУ. За цей час вивчив українську мову, вільно розмовляє та пише нею. Україна і Єгипет для нього схожі людьми, які тут і там дуже добрі. В Ужгороді йому спокійно, подобається закарпатська кава, яку п’є вранці з молоком, а прокидається о 6-ій, і передусім для того, аби вчитися. 

 • MDQIX5xIJFA

  Автостопер з Пітера: 90 % українців говорять про політику

  Дмитро Воронцов із Санкт-Петербургу 2,5 місяці подорожує Україною автостопом. Зустрічав Новий рік на Майдані, затим приїздив до Ужгорода, звідси поїхав на Львів, Рівне, Київ на зустріч мандрівників Академії вільних подорожей, учасником якої він є. На початку березня Дмитро знову приїхав до Ужгорода. Заночував у палатці під замком Паланком, поспілкувався із закарпатцями, і шкодує, що не зможе побачити цвітіння сакур в Ужгороді, оскільки вже використав усі 90 дозволених днів перебування в Україні.

О. Гаврош: «Meine liebe Віра» вже готували до списання

О. Гаврош: «Meine liebe Віра» вже готували до списання

  «Театр треба любити за імпровізацію», — вважає письменник, журналіст і драматург Олександр Гаврош. Сьогодні досить важко сказати, яка з творчих іпостасей у ньому переважає, однак драматургія – найпізніша. Серед п’яти його п’єс,що побачили сцену, найрезонанснішою стала «Meine liebe Віра», яку у 2013-му році в облмуздрамтеатрі поставив відомий київський режисер Сергій Архипчук.  
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com