Архітектори людських душ: Петро Мідянка. Частина 2

 

Екзотичний патріарх української поезії, карпатський феномен, лексикограф центральноєвропейської магії, – так називають закарпатського поета, есеїста письменники та літературні критики, які намагалися осягнути його невичерпно-унікальні тексти. Але охарактеризувати вміння митця, довершеність та глибинність його поезії – завдання не з простих. Адже поезія справжнього майстра слова сягає далеко за межі свідомості…

 

Кожна праця вимагає винагороди, навіть кілер має її за вбивство, вважає Петро Мідянка. Українська література сьогодні - це terra incognita. Закономірно, що є добрі письменники і графомани, і це нормально для літератури, - зауважує митець у відеоінтерв'ю.

Переглядайте  першу частину розмови з Петром Мідянкою, у якій він розповідає про спогади з дитинства, шлях до першої книги, працю в радянські часи, роботу коректорів, успіх, та інші, не менш цікаві деталі з життя письменника.

У другій частині відеоінтерв'ю митець розповідає, хто спонукав його подати тексти на Шевченківську премію, а також про українську літературу в світі і люстрацію письменників. 

 

Михайло Маркович, Микола Барнич для ProZak.info

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com