• Нардеп Петьовка проти прав блогерів

  Ще 12 лютого народний депутат України від Закарпаття Василь Петьовка зареєстрував законопроект №2111, яким обмежуються права інтернет-блогерів. 

 • Закарпатські політики про Мінські угоди

  Як ми повідомляли, у Мінську відбулася зустріч у «нормандському форматі» (Путін-Порошенко-Оланд-Меркель), на якій було підписано договір про врегулюванню конфлікту на Донбасі. Зокрема, було домовлено про припинення вогню від 15 лютого, відведення важкої військової техніки, створення буферної зони, внесення змін в Конституцію України з метою надання більших прав ЛНР та ДНР, звільнення всіх заручників тощо.

 • В Ужгороді відкрито громадську приймальню народного депутата Андрія Лозового

  Відтепер звернутися за захистом порушених конституційних прав та свобод, вирішенням соціально-економічних та інших проблем із проханням чи пропозицією до народного депутата України Андрія Лозового від “Радикальної партії Олега Ляшка” можна через громадську приймальню у вівторок та четвер за адресою: м. Ужгород, вул. І. Франка, 1В, з 10.00 до 15.00. 

 • мынськ

  Буферна зона, перемир’я і звільнення заручників

  Сторони на переговорах у "нормандському форматі" у Мінську домовилися про звільнення усіх заручників протягом 19 днів. Також йдеться про перемир’я з півночі 15 лютого. 

Прізвища 230 чиновників-корупціонерів вже є на новому українському сайті

Прізвища 230 чиновників-корупціонерів вже є на новому українському сайті

Команда «Центру протидії корупції» запустила новий проект  «УКР.АВ», покликаний зробити публічною інформацію про чиновників та правоохоронців, які розкрадають бюджетні кошти. На сьогодні борці з корупцією опублікували прізвища 230 осіб, які були помічені в більше ніж 300 корупційних справах.
Ужгородські активісти збираються завадити будівництву у місті

Ужгородські активісти збираються завадити будівництву у місті

У соцмережі Фейсбук зявилася публікація щодо будівництва будинку на набережній Незалежності. В активістів виникла думка необхідності організувати акції протесту з метою недопущення будівництва. 
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com