Балога просить владу перестати гратися в «оксамитову дипломатію», бо Захід залишить нас самих

«Перед вторгненням чергового «гумконвою», факт перетину кордону ми обіцяли визнати актом агресії. Але, боєприпаси уже розвантажені, в ці хвилини ними обстрілюють Дебальцево, білі фури уже повернулися додому, а від нас – ні пари з вуст.

Пєсков на російському ТВ у повний голос розповідає, що Москва сподівається на успіхи бойовиків у відстоюванні своїх територій. А у нас – знову тишина.

Наші бійці регулярно беруть у полон військовослужбовців регулярних частин ЗС РФ, а ми продовжуємо називати війну з Москвою – боротьбою з внутрішнім тероризмом. А саме – з «ДНР» і «ЛНР», які для нас – терористи лише в першому читанні», – пише політик Віктор Балогана своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

На його думку, «єдине, що у нас виходить добре – це вимагати у Заходу назвати війну війною, терористів – терористами, військове вторгнення – вторгненням. Бо ми досі називаємо його «незаконним перетином державного кордону», так ніби це зайшла не батальйонна тактична група армії РФ, а п’яний тракторист не туди повернув. Одним словом, будь я на місці західного дипломата, я б подумав, що це якась підстава і наглий договорняк. Чи може й справді канцелярія Президента працює над посиленням політичної ваги своїх друзів з «вибору»?

«Якщо ні, треба перестати гратися в «оксамитову дипломатію». Інакше Захід на все це плюне і залишить нас самих. Впринципі, посол США уже прямим текстом заявляє, що ще трохи і так воно і буде. І я його розумію. Бо зараз наша дипломатія зводиться лише до статистичних підрахунків людських жертв і проливання крокодилячих сліз. А нам треба нарешті називати речі своїми іменами», – вважає В.Балога.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com