image

Єдиний Центр не став на захист свого депутата-хабарника в Закарпатті

Правоохоронці взяли на хабарі депутата Закарпатської облради від партії Єдиний Центр Романа Каптолу. Партія не коментує затримання

Свято у стані оточення голови Закарпатської облради Геннадія Москаля. Вдалося взяти на хабарі одного з політичних опонентів. І не дивно, що саме прес-служба Москаля першою поширила інформацію про затримання і коментар самого голови ОДА був з перчинкою. 

 "У четвер (23.02) у результаті спільної операції співробітників Прокуратури Закарпатської області, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та обласного Управління захисту економіки у момент отримання хабаря затриманий головний державний виконавець відділу Державної виконавчої служби Тячівського району Роман Каптола. Правоохоронці взяли держслужбовця на гарячому – в момент отримання 400 доларів хабаря. За цю суму Р.Каптола пообіцяв місцевому мешканцю зняти арешт із його автомобіля.
Прокуратура області відкрила кримінальне провадження за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, у великому розмірі, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років із конфіскацією майна та позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
– Пан Каптола – депутат Закарпатської обласної ради від сімейної партії Балог «Єдиний центр», – заявляє голова ОДА Геннадій Москаль. – І особисто мене цей факт не дивує, бо представники «ЄЦ» давно відомі своїм кримінальним шлейфом. Наприклад, влітку минулого року депутат Тячівської районної ради від «ЄЦ» взяв участь у контрабандній перестрілці в с. Нижня Апша Тячівського району. Судячи з останніх подій, партія «Єдиний центр» поступово, через різні кримінальні оборудки позбувається своїх «кращих представників». Скоро дійде до того, що з 19 обласних депутатів від «ЄЦ» в обласній раді залишиться, як у тій відомій пісні, «только семеро молодых солдат»!"

І вже лише після цього прес-служба Закарпатської рпокуратури поширила коротку інформацію без будь якого політичного забарвлення про затримання на хабарі державного виконавця.

Дивно, але Єдиний Центр ніяк не коментує це затримання. І це при тому, що Роман Каптола є вірним партійцем. Ось як він коментував своє рішення йти в депутати саме від Єдиного Центру: "Упродовж п’яти років я є членом партії «Єдиний центр». За цей час я переконався, що це команда однодумців, яка ніколи не відмовила у допомозі і виконує свої обіцянки. Єдиноцентристи ніколи не підведуть. Цим людям я довіряю".

Цікаво, чи достатньо у Віктора Балоги та його соратників чимось допомогти своєму такому вірному однопартійцю. У це важко віриться. Тим більше, що Геннадій Москаль особисто буде намагатися стежити за тим, щоб прокуратура та суд десь "не дали слабинки". Ну хіба що єдиноцентристам залишиться чекати на зміну влади. А точніше - на прихід kояльної до них влади. 

Василь Поляк для Prozak.info

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com