image

Мер Мукачева звернувся до голови Закарпатської ОВА, щоб той натиснув на депутатів від Слуг Народу

Мер Мукачева Андрій Балога продовжує маніпулювати і не має наміру визнавати власні помилки

Сьогодні мала відбутися сесія Мукачівської міськради, однак вона не відбулася з цілком відомих причин.

Як ми повідомляли, з ініціативи мера Андрія Балоги  Мукачівський Водоканал підняв тарифи на водопостачання та водовідведення відразу на 100% з 29 грн до 59 грн за кубометр. Виконком це рішення підтримав одноголосно.

Підняття тарифів є протизаконним хоча б тому, що ще в серпні 2022 року Президент Володимир Зеленський підписав закон №2479-IX, яким вводиться мораторій на підвищення тарифів на комунальні послуги для населення на час ведення бойових дій і на пів року після їх завершення. 

В інших областях мораторій діє і тут тарифи не ростуть. Таким чином, зараз  у Мукачеві взагалі найвищі в Україні тарифи на водопостачання та водовідведення.

Всі ці маніпуляції, тиск та шантаж  вплинули на депутатський корпус і, зрештою,   депутати прийняли ультимативне звернення, у якому чітко вказано, що депутати відмовляються відвідувати сесії, поки не будуть знижені драконівські тарифи.

Замість того, щоб знизити тарифи, мер Балога не просто звинувачує депутатів у бездіяльності, мовляв, через них не приймаються важливі рішення для міста, а вдався до старого методу, який активно свого часу використовував його батько-нардеп.

Так, у Мукачеві з'явилися білборди з портретами депутатів, через яких мовляв, не ремонтуються вулиці.

Але, як видно, і це не подіяло і депутати не мають наміру йти на сесійні засідання, поки вимоги не будуть виконані.

Сьогодні ж мер Мукачева навіть написав звернення до голови ОВА Віктора Микити, мовляв, вплиньте хоч на своїй депутатів від фракції Слуга Народу.

Було б дивно, якби голова ОВА відповів на це звернення, бо воно абсолютно брехливе і маніпулятивне. Андрій Балога продовжує в своєму дусі і переконує, що через ігнорування  депутатами сесій не ремонтуються дороги, будинки, заклади освіти та медицини.

Ну і мер вдався до блюзнірських заяв, мовляв, йде війна і "маємо жити та працювати, щоб країна мала майбутнє, а у наших захисників було все необхідне для боротьби з ворогом".

Ці фрази Балоги нашептані його батьком Віктором Балогою, бо сам Андрій абсолютно не самостійний політик. Але з цим блюзнірством сімейного клану потрібно закінчувати, бо війна дійсно йде і попри війну Балоги вирішили підняти тарифи на водопостачання та водовідведення. То хто винуватий? Ті, хто вирішив подоїти тарифами населення, яке і так перебуває в скруті, чи ті, хто висуває вимоги зменшити тарифи?

Тут відповідь очевидна, тому Балозі не допоможуть примітивні звернення до голови ОВА. А сам голова ОВА повинен вже більш рішуче боротися з проявами самодурства керівництва Мукачева і просити у Президента ввести військову адміністрацію у Мукачеві, поки тут не сталося соціальної катастрофи.

Василь Коваль для Prozak.info 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com