Закарпатський нардеп Віктор Балога розповів, як реально зробити курс гривні 16-20 за долар

Народний депутат від Закарпаття Віктор Балога на своїй сторінці у Facebook дав поради, як можна стабілізувати гривню до 16-20 грн. за один долар.

"Зараз різні "експерти" дають поради, як повернути долар до рівня 8-10 гривень. А це так само неможливо, як і повернути течію Дніпра з півдня на північ.

Але, забезпечити курс на рівні 16-20 гривень реально, щоправда за деяких умов:

1. Якщо Президент усвідомить стан справ у державі та запропонує на посаду голови НБУ менеджера, рівня Віктора Пинзеника, який не буде виконувати функції помічника, а проводитиме незалежну і ефективну політику;

2. Якщо прем’єр, який кожну сім’ю у цій країні перетворив на камікадзе, сам і по-доброму попроситься у відставку. Бо вважати, що нинішній курс є виключно «заслугою» Гонтарєвої – це щонайменше наївно. Так само, як і наївно вважати, що зміна лише голови Нацбанку вплине на ситуацію.

Впевнений ці два фактори стабілізують ситуацію на ринку. Але, точно не чергові і позачергові сесії, які гривні не допоможуть.

Більше того, дивує, що прем’єр-міністр два тижні спокійно спостерігав за тим, як валиться національна валюта, щоби в прямому ефірі «терміново» виїхати до президента поговорити про курс. Хоча, на мою думку, мало бути навпаки – це президент мав викликати на килим і голову НБУ, і прем’єра, який згідно Конституції відповідає за економіку.

В результаті замість антикризових заходів маємо чергове шоу в прямому ефірі. А це говорить про те, що вони таки дійсно камікадзе. Але не політичні, а в прямому розумінні цього слова", -- написав Балога.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com