image

Радник міністра та нардеп Балога перейшли на особистості

Радник міністра МВС Антон Геращенко та народний депутат Віктор Балога в соцмережах влаштували справжню сварку.

Сьогодні ми розмістили матеріал про дивні поїздки народного депутата Віктора Балоги до Росії. Ці поїздки прокоментував і радник міністра МВС Антон Геращенко, а згодом сам Віктор Іванович відповів Геращенку.

Здавалося б на цьому обмін люб’язностями повинен був закінчитися, однак Антон Геращенко вирішив знову видати гнівний пост в бік закарпатського нардепа.

Спочатку ми хотіли просто оновити існуючий матеріал про російські вояжі Балоги, однак вважаємо за доцільне перепалку подати окремим матеріалом. Власне, ця сварка вже перейшла межу пристойності та дипломатичності, тому заслуговує на окреме акцентування. Для історії, так би мовити…

От що відповів Віктор Балога Антону Геращенку:

Шок! Сенсація!

А я то думав, який компромат на мене нариють мої «друзі» з МВС. Сиділи два тижні на Закарпатті - нічого не знайшли. Образ контрабандиста зліпити їм не вдалося. Втягнути у свої розборки - також. Бо компромату на Балогу не існує в принципі.

Але, вони його знайшли. І знаєте, що стало компроматом? Мої ж слова, сказані на 112 каналі, від яких я не відмовляюся, які я не ховаю, і з радістю виставив цей запис тут, для перегляду своїми друзями.

Вся країна подивилася програму і лише радник Авакова знайшов у ній зраду. Шок! Сенсація! Балога був у Росії. Скажу вам, що за останній рік я був у десятках країн. Але, Аваков і його товариш не лише вміють красиво писати блоги, а й шпигунські історії. І знову все з однією і тією ж метою - дискредитувати мене і "Правий сектор". Дуже вже вони їх бояться.

Стосовно поїздки в Росію можу сказати одне - це була приватна поїздка у вільний від парламентської роботи час. У мене повно друзів у всьому світі - у Чехії, в Канаді, в Штатах, в Словенії, в Молдові, в Італії, в Німеччині, майже в кожному закарпатському селі, і навіть в Росії. Коли я кажу "друзі", то не маю на увазі політиків. У політиці у мене їх немає. А дружу я з різними людьми - це і бізнесмени, і священики, і фермери, і водії-далекобійники. І справді - буває таке, що ми з друзями зустрічаємося, бо я звик берегти нормальні людські стосунки. І якби мені було що приховувати, я б ніколи на жодному ефірі не зізнався, що був у Росії.

Зрозуміло, що навколо цього будуть плестися теорії змов, бо тема дуже благодатна. Це як візитка Яроша. Але, шановні, маєте підстави мене в чомусь звинувачувати - кладіть факти на стіл. Бо з таким успіхом, у моєму ящику для кореспонденції можна знайти батончик "Снікерс", виготовлений в Росії, і назвати це зрадою.

Але в цілому, блог, який написав депутат з НФ, - дуже непоганий. Коли вони з Аваковим будуть виметені зі своїх кабінетів, вони зможуть непогано заробляти на шпигунських детективах. Писати тексти у них виходить куди краще, ніж боротися з корупцією і бандитизмом. А якщо шукати зраду, то вона на поверхні - міліція дає підвищення по службі людям Медведчука, відбілює Ланя, не чіпає його бандитів і кидає тисячі людей на боротьбу з "Правим сектором".

П.С. А ще радник Авакова каже, що я працював при усіх президентах. Це так і є. І якщо захочу - буду працювати при наступному, бо нас на Закарпатті підтримують. За нас голосують. Нам довіряють.

Але, хочу нагадати, що коли я працював в МНС, нинішній Президент у тому ж уряді працював Міністром економіки. І я був єдиним міністром у тому уряді, який публічно виступив проти ув’язнення Юлії Тимошенко і Юрія Луценка. Я був єдиним міністром, який критикував Азарова і Партію регіонів. А коли я в Ужгороді організовував помаранчевий Майдан, Аваков з Гєпою обіймалися у Харкові на сцені. Коли ми тут боролися з Партією регіонів, коли бандити Януковича нам погрожували, то на відміну від Авакова, ми не залишили своїх виборців і не втекли в сонячну Італію. А весь другий Майдан ми провели під сценою, з людьми, а не перед телекамерами. А кому довіряти, дорогі друзі, вирішуйте самі.

У свою чергу Антон Геращенко переконує, що Балога так і не відповів на деякі питання:

Стоило мне публично задаться вопросом о том, как могут сочетаться регулярные поездки Виктора Балоги в Москву, с публичными признаниями в финансировании Майдана и поддержки запрещенной и проклинаемой в России организации Правый Сектор, как Виктор Балога разразился гневной "филиппикой" в мой адрес.

Виктор Иванович возмутился тем, что я напомнил ему и всем украинцам, что он работал при всех властях, как известный директор фирмы "Рога и Копыта" из незабвенного романа "Золотой теленок" - Фунт.

Служил Балога губернатором при Леониде Кучме - отце олигархов, и Главой Секретариата Президента при Ющенко - пчеловоде, и министром МЧС при Януковиче-кровавом.

И мол если захочет, то будет работать и при Президенте Петре Алексеевиче Порошенко.

Ну так, а что скрывать? Вы и так успешно работаете при Петре Алексеевиче, Виктор Иванович!

Это Вы выторговывали себе полгода назад пост губернатора для своего человека Василия Губаля, который считает правильным передел контрабанды "только законным способом" (см. его интервью "112 каналу"), это Вы Виктор Иванович добились назначения своего свата Владимира Гелетея на пост и.о. начальника СБУ Закарпатской области, сотрудник которой организовал встречу между Ланьо и ПС, Вы контролируете областной совет и с Вами, как с уважаемым человеком, отцом родным, согласовывают все важные назначения на Закарпатье.

Все верно, Виктор Иванович - люди в Закарпатье последние 15 лет голосуют за Вас, двоих Ваших братьев и Петевку.

И жители Закарпатья получили за это нищий, разграбленный край, в котооым все здоровые мужики или уехали работать в Европу собирать клубнику или мечтают работать контрабандистами рядом с близкими Вам или с людьми Ланьо с которым Вы то строите вместе партию "Единый Центр" и дружите взасос, то воюете за перераспределение потоков.

Я благодарен Вам за Ваш обширный ответ в Фейсбуке, но Вы так и не ответили на поставленные мной вопросы :

1. С кем Вы встречаетесь в Москве и зачем туда регулярно летаете? Если не с Януковичем, Клюевым и членами их команды или агентами ФСБ, то чего стесняться?

2. Почему именно Вы вызвались идти на переговоры с хорошо знакомым Вам Романом Стойко, лидером боевого крыла закарпатского Правого Сектора, после которых Роман Стойко предпочел уйти в бега, вместо законного разбирательства в мукачевской трагедии.

3. Вы просили Романа Стойко сдать оружие или наоборот просили не рассказывать о Ваших с ним взаимоотношениях по вопросам схем финансирования связанных с получением дохода от коррупции на закарпатской таможне?

Вот эти три и многие другие вопросы, мы члены комиссии Верховной Рады по расследованию мукачевской трагедии, хотели бы публично задать Вам.

А Вы Виктор Иванович к сожалению, публично отказываетесь сотрудничать с комиссией, чем даете повод задавать Вам еще больше вопросов, как членам комиссии, так и другим заинтересованная лицам.

Редакційне

Зазвичай такі публічні сварки згодом стають приводом для відставок. Однак, у цій сварці задіяні політики, яким відставки не загрожують, тому вони можуть собі дозволити хоч чуби тягати. Але гірше те, що в обвинуваченнях фігурують прізвища найвищих керівників держави. І реакція таки якась буде. Можна не сумніватися, що в Авакова знайдуться аргументи, щоб почати карати Віктора Балогу і даремно Балога стверджує, що має необмежену довіру закарпатців. Він залишається найбільш впливовим і впізнаваним політиком Закарпаття, але рівень довіри до Балоги в області такий самий, як і рівень недовіри.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com