image

Суд: Балога брехав про екс-мера Ужгорода Ратушняка

Суд визнав, що екс-голова Закарпатської облради, а нині депутат Верховної Ради Іван Балога збрехав про те, що екс-мер Ужгорода Сергій Ратушняк взяв хабар мільйон євро від фірми AVE.

Як повідомляє "Голос Карпат", рішенням судді Ужгородського міськрайонного суду Леміш О.М. була спростована наступна інформація:

“... Зокрема, за дозвіл на початок співпраці з австрійською групою AVE, яка мала намір надавати сміттєзбиральні послуги, екс-мер Ужгорода Сергій Ратушняк … просив хабара в розмірі 1 млн.евро…”

Це цитата тодішнього голови Закарпатської обласної ради Івана Балоги під час зустрічі на Виноградівщині. Пряму мову з елементами наклепу зафіксувала камера Голосу Карпат. Суд визнав інформацію, озвучену Іваном Балогою перед десятками присутніх депутатів, активістів та представників ЗМІ, недостовірною.

Нагадаємо, у 2014 році тодішній голова Закарпатської обласної ради Іван Балога зустрівся з громадським активом Виноградівщини для вирішення “сміттєвої кризи”. У своєму виступі він звинуватив двох мерів Ужгорода у корупції. Відтак екс-очільник Ужгорода Сергій Ратушняк подав позов для захисту честі, гідності і ділової репутації. Справа затягнулася на майже два роки, після чого суддя Ужгородського міськрайонного суду Леміш О.М. частково задовольнила позов Сергія Ратушняка, однак не притягла до відповідальності Відповідача 1 - голову Закарпатської облради у 2014 році Івана Балогу.

Натомість було прийняте “соломонове” рішення: просто зобов’язали ЗМІ (Відповідач 2), який опублікував відео з прямою мовою Івана Балоги, спростувати цей же наклеп.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com