image

Нардеп Лерос звинуватив голову Закарпатського осередку партії Слуга Народу у крадіжці 2 млн. доларів

Народний депутат Гео Лерос заявив, що нардепи фракції “Слуга народу” Микола Тищенко разом зі своїм партнером Куликом В. підробили документи і вкрали у банку нерухомість, яку вивели з під застави і не повернули кредити банку на суму у 2 мільйони доларів.

Про це Лерос повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

При цьому Гео Лерос сердиться, що прокуратура та суди спускають цю справу на гальмах.

Лерос оприлюднив відповідь прокуратури на свій запит. У цій відповіді зазначається, що дійсно було кримінальне провадження про підробку документів Миколою Тищенком та Куліком і втручання в діяльність компанії Конкорд, однак потім слідчий закрив цю справу. Щоправда, заступник прокурора Київської прокуратури скасував це закриття справи.

Тоді слідчий звернувся до суду, щоб продовжили терміни досудового розслідування справи про крадіжку двох мільйонів доларів, але Голосіївський суд відмовив слідчому і справу закрили.

Гео Лерос пише, що таким чином суд став на бік Миколи Тищенка, який є кумом голови Офісу Президента Андрія Єрмака.

"Володимир Зеленський, чому ваші халуї не дають підозру куму Єрмака, а ваших опонентів так легко запроторюють за грати? Банді Зеленського - все, ворогам закон!", - написав Лерос. 

163565187_3819182591452175_2746626207032492209_n

Нагадаємо, що Гео Лерос став нардепом від партії Слуга Народу. Був 23 в списку. Згодом у стінах парламенту він звинуватив президента Зеленського в тому, що він не виконує обіцянки, які дав народу, злився зі старою системою і віддав країну олігархам. Лерос також оприлюднив компроментуючі плівки, на яких брат голови Офісу Президента Андрія Єрмака домовляється про "продаж" посад. Згодом фракція "Слуг Народу" у парламенті виключила Лероса зі своїх лав, але він залишається народним депутатом. Як ми повідомляли, київський ресторатор, нардеп Микола Тищенко очолить закарпатський осередок партії Слуга Народу.Партія вже затвердила його головою осередку на Закарпатті, а відповідні документи про це вже відправлено до Міністерства юстиції. Документ оприлюднено на телеграм каналі "Клименко тайм".

0LhaB3pxlykLoWtL6IVNwpuzNIieGiOK3w0SHNkU

Василь Поляк для Prozak.info

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com