image

Нардеп із Закарпаття Балога хотів перемовин з путіним

Одіозний нардеп Віктор Балога, якого звинувачують у грі на користь росії, у 2017 році публічно закликав домовлятися з путіним і віддати окупований Донбас.

Журналісти встановили, що Балога системно просував російський сценарій на тлі кровопролитних боїв в АТО, коли гинули українці.
У своїх дописах у соцмережах він закликав провести референдуми та «відпустити» Донбас, який, на його думку, «ментально інший».

балога

Проросійські тези одразу ж транслювалися в росЗМІ для просування наративу про те, що в Україні нібито є депутати та лідери думок, які вважають, що Донбас потрібно віддати.

балога2

Що це, якщо не державна зрада?
Згадайте тисячі воїнів, котрі загинули за нашу незалежність, а потім прочитайте про «відпустити Донбас» і усвідомте іншу реальність. Іншу реальність, у якій «російська консерва» живе серед нас за наші податки й продовжує працювати на Росію!

За такі дії необхідно позбавляти мандату та виписувати держзраду, вважає політичний експерт Олексій Голобуцький. Про це він пише на своїй  сторінці у Facebook з посиланням на відео інтерв’ю Віктора Балоги.

 

"Балога запропонував домовлятися з Путіним: це позбавлення мандату та держзрада. Пишуть, ряд проросійських нардепів з "дубайського котла" здали свої мандати. Але скільки ще таких "консерв" сидить у ВР... Натикнувся на таке відео. Колишній "хазяїн Закарпаття", Балога, близький друг Медведчука, запропонував домовлятися з Путіним. Якби він був президентом України, так би і зробив", - зазначає Голобуцький.

За словами Голобуцького, після того як він підняв старі дописи з соцмереж Балоги, то побачив підстави для звинувачень у держзраді та позбавлення мандату.

"Майже рік війни. Десятки тисяч вбитих, закатованих, зґвалтованих громадян України. Нардеп Балога хоче домовлятися з Путіним. Підняв його старі дописи. А там – тупо все. Немає лише фотки паспорта громадянина РФ. Тут вам і пропозиція від Балоги провести референдум на Донбасі, і "дати окупованим територіям пожити 15 років" та багато чого іншого. Наскільки мені відомо, публічні заклики від’єднати території України підпадають під держзраду, не кажучи вже про позбавлення мандату", - пише Голобуцький.

Експерт відзначає, що багаторічну позицію Балоги можна було б списати на недалекоглядність, якби не дружба з Медведчуком, не посада в Уряді за президентства Януковича і якби не роздування дипломатичних конфліктів на Закарпатті.

"Усі балогині "Дайте Донбасу пожити самостійно" відразу підхоплюються російськими медіа із заголовками: "впливові українські олігархи пропонують референдум на Донбасі" і таке інше. За таке необхідно позбавляти мандату та виписувати держзраду. А поки правоохоронці та парламент думають, Україна змушена "насолоджуватись" такими відео від діючого народного депутата воюючої країни", - резюмує Голобуцький.

Як ми повідомляли, Балогу звинувачують у тиску на етнічних угорців Закарпаття.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com