image

Як закарпатські військові викрали ворожий танк?

Як повідомляли в п'ятницю користувачі соцмереж, українські бійці гірсько-піхотної бригади зробили вилазку і викрали танк росіян на суміжній території.

6 відважних бійців 128 гірсько-піхотної бригади, що дислокується у Закарпатті вночі сходили на територію бойовиків і викрали російський танк новітнього зразка Т-72Б1.

Це підтвердив прес-секретар ОК "Північ" Анатолій Прошин, який на брифінгу заявив, що саме вчора розвідрота 128-ї омбр зробила подарунок своєму командиру до дня народження. (Дивіться відео).

Сьогодні стали відомі подробиці, як саме російський танк опинився в руках українськиї військових.

Як повідомив начальник прес-центру АТО Роман Туровець цей танк більше тижня вів обстріл позицій наших бійців. Знищити його вогнем артилерії не вдавалося — ворожа «сімдесятдвійка» з'являлася несподівано, робила один-два постріли і ховалася.

«Тоді наші зважилися на вилазку. О 2 годині ночі 6 сміливців пробралися на окуповану  територію і виявили ворожу машину. Він стояв біля невеликого будиночка. Заходити в будинок хлопці не стали, щоб не піднімати шум. Серед артилеристів був механік-водій МТЛБ, він запропонував викрасти танк.

Коли Т-72 заревів і рушив, наші бійці побачили, як горе-танкісти вискочили з будинку і в паніці розбіглися, хто куди. Напевно, подумали, що українці розстріляють будинок з гармати.

На трофейному танку артилеристи успішно повернулися на свої позиції. На захоплену бойову машину відразу ж повісили український прапор. Всередині знайшли документи (їх віддали кому треба) і російські сухпайки. Поки бійці використовують танк як тягач — немає навідника, який міг би вести вогонь з гармати. Але сподіваються, що фахівця їм надішлють і тоді трофей приєднається до вогневої потужності їхні батареї», — повідомив Роман Туровець.

 

А ось імена героїв:

Андрій Калініченко,

Сергій Хорошковський,

Володимир Вознюк,

Роман Смігородскій,

Сергій Косаківський,

Сергій Іванович.

 

За інф. joinfo.ua

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com