Немеш і партнери
 • Став відомим автор скандального відео із підпалювачем в Ужгороді

  Як ми повідомляли, у мережі було розміщене відео, на двоє людей розмовляють про підпали видавництва «Закарпаття» та планування підпалу тераси, що належить депутату Ужгородської міськради Ярославу  Шафарю. Щойно громадський активіст Олександр Броді зізнався, що він був співрозмовником підпалювача і автором цих записів.

 • Про підпали в Ужгороді на відео-зізнанні

  Сенсаційне відео з'явилося в мережі. На ньому зафіксовано зізнання підпалювача видавництва "Закарпаття", інших підпалів та планування підпалу тераси, яка належала депутату Ужгородської міськради. 

 • Закарпатська міліція бореться з гральним бізнесом

  Як повідомили в УМВС Закарпатської області, з 10.00 до 12.00 години  25 та 26 березня 2015 року в приміщенні УМВС України в Закарпатській області, за адресою м. Ужгород,           вул. Ф. Ракоці, 13, керівництвом Управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС буде проведено особистий прийом громадян з питань функціонування на території області гральних закладів.

 • Закарпатських пенсіонерів тероризувала банда на чолі з вбивцею

  Стали відомі подробиці про банду терористів, які били та грабували закарпатських пенсіонерів.

Редактора закарпатської газети залишили під вартою

Редактора закарпатської газети залишили під вартою

Як повідомили нашому виданню джерела в Ужгородському міськ-районому суді, щойно закінчилося судове засідання, на якому розглядалися клопотання редактора закарпатської газети "Рабоче-крестьянская правда" Анатолія Маєвського, щодо припинення щодо нього кримінального переслідування та заміну запобіжного заходу із утримання під вартою на підписку про невиїзд.
Словаки не пускали голландців у Закарпаття

Словаки не пускали голландців у Закарпаття

На поштову скриньку нашого видання надійшов лист-обурення від благодійників з Голландії, які прямували з гуманітарною допомогоюв Перечинську школу-інтернат, однак митники Словаччини не пропустили гуманітарний вантаж.
Як отримати субсидію

Як отримати субсидію

Всі ми добре знаємо, як за отриманням тої чи іншої адміністративної послуги доводиться збирати безліч довідок, стояти в довгих чергах, а далі ще і доводити своє право на отримання тої чи іншої послуги в окремих кабінетах. Зараз йде мова про спрощення цієї системи. 
Закарпатська міліція знову виявила арсенал зброї

Закарпатська міліція знову виявила арсенал зброї

Як нам повідомили в управлінні МВС України в Закарпатській області, працівники управління карного розшуку закарпатської міліції в ході операції «Зброя та вибухівка» у Мукачеві вилучили арсенал зброї, який переховував учасник АТО.
Як правильно написати заяву про злочин

Як правильно написати заяву про злочин

Наказом Міністерства внутрішніх справ України №1050 від 19.11.2012 р. затверджено Інструкцію про порядок ведення єдиного обліку в органах і підрозділах внутрішніх справ України заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події.
Немеш і Партнери
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com