Немеш і партнери

Фігурант скандального відео про підпали в Ужгороді сприймає його з гумором

Як ми повідомляли, в мережі з’явилося відео, на якому чути розмову двох осіб про підпали в Ужгороді. Зокрема, один із співрозмовників розповів, як підпалював видавництво «Закарпаття» і планував підпал тераси, яка належить депутату Ужгородської міськради Ярославу Шафарю. Згодом дійсно підпал тераси стався.

На відео стверджується, що підпали скоїв колишній співробітник міліції, а нині громадський активіст Роман Богуславський.

Згодом виявилося, що «підпалювача» записав інший громадський активіст Олександр  Броді, який в цьому зізнався на своїй сторінці у Facebook. Броді також повідомив, що відповідну заяву він занесе до прокуратури та міліції. Броді в коментарях також повідомив, що Богуславський перебуває під впливом та контролем родини Балог.

Сам фігурант скандального відео Роман Богуславський також на своїй сторінці у Facebook написав таке:

«Отношусь с юмором ко всему появившемуся в сети. Сразу виден пул Волошина- те, кто репостит эту дрянь. Происходящее- прямое доказательство того, что жопа у кого-то уже в мыле. Думаю, что это только первая часть Марлезонского балета. To be continued)».

Мова йде про ще одного депутат Ужгородської міськради Івана Волошина, який ніби то є опонентом групи громадських активістів, до якої входить і Роман Богуславський.

Цікаво, що жоден інтернет- сайт, який перебуває під впливом Віктора Балоги не опублікував скандальне відео із записом «підпалювача».

У свою чергу інтернет-видання Clipnews.info, яке перебуває під впливом екс-мера Сергія Ратушняка, одним із перших розмістило це відео, однак згодом його було видалено.

Поки не відомо, чи зверталися в органи міліції потерпілі від підпалів.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com