Немеш і партнери
image

Влада Ужгорода звернулася в міліцію щодо відео-зізнань підпалів

В.о. міського голови Ужгорода Богдан Андріїв, а також його заступники звернулися в управління міліції щодо відео-зізнань про підпали в Ужгороді.

Про це повідомляє офіційний сайт Ужгородської міської ради.

Влада міста посилається на інтернет-видання "Унгвар", яке розмістило відео, у якому один із фігурантів зізнається у резонансних підпалах в Ужгороді.

"Даний матеріал містить зізнання особи, якою може являтись Роман Богусловський, активіст та член ГО "Громадський Конвент", в кількох епізодах підпалів, в тому числі за допомогою "Коктейлів Молотова", та детально розповідає про ці діяння та особливості реалізації.

Викладені факти та наведені обставини потребують невідкладного реагування з боку правоохоронних органів, шляхом проведення перевірки, оскільки такі дії мають ознаки злочину, передбаченого ст. 194 Кримінального кодексу України (Умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах, те саме діяння, вчинене шляхом підпалу, вибуху чи іншим загальнонебезпечним способом, або заподіяло майнову шкоду в особливо великих розмірах, або спричинило загибель людей чи інші тяжкі наслідки).

У зв’язку з цим в.о. міського голови, та заступники звернулися з відповідними заявами до правоохоронних органів", - йдеться у повідомленні сайту міськради.

Як ми повідомляли, в мережі появилося відео, на якому йде бесіда двох осіб. Один з них розповідав про те, як підпалював ряд об'єктів в Ужгороді і планував підпалити терасу, яка належить депутату міськради Ярославу Шафарю.

Згодом, один із фігурантів відео, громадський активіст Олександр Броді зізнався, що це він записував бесіду з колишнім міліціонером, а нині активістом Романом Богуславським і готовий нести заяву в міліцію.

Сам Роман Богуславський сприйняв факт публікації компромату з гумором.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com