Немеш і партнери
image

Як в Закарпатті судді врятували свого колегу від покарання

За класичною схемою судді Ужгородського міськрайонного суду Михайлу Ротмістренку вдалося уникнути покарання

Ще в середині серпня патрульні поліцейські зупини автомобіль, яким керував суддя Михайло Ротмістренко. Він був нетверезим і в крові у нього було 2,2 проміле, що в 11 разів перевищує норму.

Тим не менше, суддя Ротмістренко сам пішов в атаку і подав до суду на поліцію. 

Зараз спливав тримісячний термін, з межах якого суд міг позбавити Михайла Ротмістренка водійських прав. Суд класично відтягувався, а вчора спливав останній день. 

Вчора у Мукачеві на суді центральна лікарня надала акт обстеження стану сп'янінняРотмістренка, однак його представник Олександр Ланьо зауважив, що в нього є сумніви щодо його дійсності, оскільки в акті не зазначено всі відомості про технічний прилад яким проводилося визначення стану спяніння, наявність його сертифікації, свідоцтва про повірку тощо. Суд оголосив перерву і попросив лікарів надати всі потрібні документи до 16.30.

Всі запитувані документи з лікарні надійшли вчасно, але...суддя Носов був у нарадчій кімнаті по іншій справі і засідання не відбулося.

Таким чином на наступному засіданні суду буде вирішуватись лише питання наявності вини Ротмістренка, але питання про позбавлення його прав вже не буде, оскільки, згідно морально застарілих норм КУпАП,  закінчився 3-х місячний термін розгляду даної справи і на суддю-порушника не можна вже накласти адміністративного стягнення. 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com