Немеш і партнери
image

Закарпатських суддів перевіряють люстратори

Відокремлений підрозділ «Закарпаття» національного люстраційного комітету з питань запобігання і протидії корупції проводить комплексну перевірку закарпатських суддів, яких влада хоче призначити пожиттєво.

Згідно нового законопроекту низку суддів намагаються призначити на пожиттєве суддівство. На Закарпатті це, зокрема, судді Ужгородського міськрайонного суду – Деметрадзе Тамаз Ревазович та Малюк Віталій Мирославович, Закарпатського окружного адміністративного суду – Дору Юрій Юрійович, Іванчулинець Дмитро Васильович та Луцович Михайло Михайлович, Рахівського районного суду – Марусяк Марія Василівна, Перечинського районного суду – Чепурнов Вадим Олександрович, Хустського районного суду – Сідей Ярослав Ярославович, Мукачівського міськрайонного суду – Носов Володимир Володимирович.

ГО «Всеукраїнська Люстрація» отримала скарги від громадян на деяких із цих суддів, окремі з них вели справи проти місцевих активістів та майданівців. Також по допомогу у перевірці даних суддів звернулись і народні депутати України, які сумніваються у справедливості їх пожиттєвого призначення.

Станом на сьогодні «Всеукраїнська Люстрація» опрацьовує скарги громадян та характеристики вищевказаний суддів із місця роботи, а також об’єктивність проходження ними процедури люстрації.

Прес-служба ГО «Всеукраїнська Люстрація»

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com