В Ужгороді пройшли матчі 2-го туру чоловічої гандбольної Суперліги

Лише одній з шести команд вдалось пройти через ужгородські баталії без втрат. Це “Донбас”, який переміг у трьох матчах. Карпати здобули дві перемоги і у своїй групі разом з київським ЦСКА мають по 6 очок. Однак у Карпат дещо гірша різниця голів.
Закарпаття передало військовим черговий лазне-пральний комплекс

За дорученням голови ОВА Віктора Микити заступник керівника області Василь Іванчо спільно з головою Мукачівської РВА Едгаром Токарем передали на фронт уже четвертий лазне-пральний комплекс. Спецавто отримають наші захисники зі 105-го батальйону 63-ї окремої механізованої бригади.
Новим президентом Федерації біатлону України став нардеп із Закарпаття Іван Крулько

14 листопада в Києві, у конференц-залі Національного університету фізичного виховання і спорту пройшла XII Звітно-виборна Конференція Федерації біатлону України.
Минай програв найслабшій команді УПЛ і скотився на 14 місце

В українській Прем'єр-лізі відбувся 12-й тур. Минай приймав Чорноморець і мінімально поступився, при тому що одесити з з 70-ї хвилини грали в меншості. Гол: Путря (4 п.). Вилучення: Манджрекар (71).
Хуст зіграв унічию з вінницькою Нивою

У Другій лізі в рамках 10-го туру Хуст приймав вінницьку Ниву. Рахунок зустрічі - 1:1. Обидва голи були забиті на доданих хвилинах обох таймів: Мердєєв (46) - Мороз (93). Аналогічний результат був і в матчі першого кола.