Виконком дитячої футбольної ліги Закарпаття відреагував на бійку під час матчу юнацьких команд у Виноградові

Ми повідомляли, що у Виноградові під час матчу між командами ДЮСШ "Виноградів" - "Свалява" чоловік вибіг на поле і вдарив футболіста команди гостей.
Минай переміг Металіст і піднявся на восьму позицію

В УПЛ відбулися матчі передостаннього 29 туру. Минай у виїзному матчі, який проходив на ужгородському Авангарді, обіграв харківський Металіст - 2:1. Голи: Демченко (36) - Вишневський (61), Паламар (75 п.).
ФК Хуст перемагає Ниву і завершує чемпіонат на другому місці

У Другій лізі відбулися матчі останнього 18 туру. ФК Хуст грав у Бучі з Нивою і мінімально переміг - 1:0. Гол: Павлич (15). При цьому закарпатська команда весь другий тайм грала у меншості - на 43 хвилині другу жовту карту отримав Тихненко.