ГК Карпати громлять Хмельничанку

У першому для себе матчі туру ГК "Карпати" легко обіграли сьому команду поточного чемпіонату "Хмельничанку". Вже після перерви ужгородки випереджали суперниць на 14 голів, ведучи в рахунку 25:11. До кінця другого тайму ця різниця лише збільшувалася і в підсумку "Карпати" закинули у ворота суперниць рівно вдвічі більше м'ячів, ніж пропустили — 48:24.
В. Калінін: Результати дзюдоїстів покращилися кількісно і якісно

Дзюдо - олімпійський вид спорту, який має на Закарпатті добрі традиції. Тому найбільш перспективні спортсмени-дзюдоїсти завжди розглядалися як потенційні кандидати на участь в Олімпійських Іграх.
Зимовий сезон закривали на Драгобраті

На Драгобраті відбувся турнір на призи тренера Йосипа Тура. У змаганнях взяли участь близько 180 юних учасників із різних областей України, Закарпаття представляли спортсмени обласного центру «Інваспорт», дитячо-юнацьких спортивних шкіл ФСТ «Спартак» із Ужгорода, ФСТ «Колос» із Мукачева, а також господарі — спортсмени СДЮШОР смт. Ясіня ФСТ «Україна».