Студент УжДУ призер ЧС зі змішаних єдиноборств (Відео)

У Львові відбувся Чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств ММА. Другокурсник факультету здоров’я людини Ален Гаїбов здобув бронзу у ваговій категорії до 78 кг у дисципліні кіокушинкай карате.
У Вищій лізі Чемпіонату Закарпатя більше команд

Сьогодні на ужгородському стадіоні «Спартак» відбулося засідання Виконкому ФФЗ на якому було проведено жеребкування Чемпіонатів області з футболу. У Вищій лізі змагатимуться 12 команд, що на 4 команди більше ніж торік. У Першій лізі змагатимуться по 10 команд у кожній зоні, що загалом на 4 команди менше ніж у минулому році.
Грозний критикує можливий формат Прем’єр-ліги

В суботу—неділю відбудуться матчі 21-го туру. Першим поєдинком буде протистояння в Ужгороді «Говерла» — «Зоря». У першому колі перемогла луганська команда 2:1. У тому матчі ужгородці вели з 26-ї хвилини, коли зі штрафного забив Шацьких. А з 57-ї хвилині «Говерла» грала в меншості — за грубу гру Ягодінскіс отримав другу жовту картку. Через хвилину «Зоря» зрівняла рахунок, а на 76-й хвилині забила другий гол.
Чемпіон Закарпаття з шахів - Віктор Бунда

18— 19 квітня в Ужгороді пройшов чемпіонат Закарпаття з класичних шахів серед чоловіків. У змаганнях взяли участь 43 спортсмени. Цьогорічним чемпіоном став 31-річний ужгородець Віктор Бунда, який набрав 6 очок з 7 можливих. Другим став 67-річний ветеран Володимир Рижонков, третім — Юрій Ісак.
В Ужгороді відбувся Чемпіонат Закарпаття з орієнтування

В Ужгороді за підтримки управління молоді та спорту ОДА протягом вихідних відбулися традиційні щорічні обласні змагання "Закарпатська Весна – 2015" - Чемпіонат області на коротких та скорочених дистанціях зі спортивного орієнтування.