Аліна Рапінець чемпіонка України серед рапіристів

У Києві завершився Чемпіонат України з фехтування. Останніми змагалися рапіристи. Лідерами змагань за кількістю здобутих медалей стали представниці Закарпаття, які виграли не тільки індивідуальну першість, а й командну.

Володаркою нагороди вищої проби в індивідуальному заліку стала Аліна Рапінец, яка у фіналі перемогла киянку Ганну Тараненко (12: 9). «Бронзу» отримали Анастасія Ленчук зі Львова та Анастасія Копиця з Миколаєва.

У півфіналі Аліна перемогла львів’янку Анастасію Ленчук, а у фіналі киянку Ганну Тараненко - 12:9.

У командних змаганнях закарпатським спортсменкам також не було рівних. Команда Закарпаття-1 у складі Аліни та Кристини Рапінець, Ангеліни Цимболинець і Діани Падалкіної здобули впевнену перемогу у турнірі, вигравши у фінальній зустрічі у представниць команди Київ-2 із рахунком 45:21.