Анатолій Герей став бронзовим призером ЧЄ-2016

20—26 червня у польському місті Торунь пройшов Чемпіонат Європи з фехтування. Українські спортсмени цього разу здобували лише бронзові нагороди.

У командних змаганнях шпажистів представники України у складі Нікішина, Карюченка, Хвороста та ужгородця Анатолія Герея стали третіми.

Наша команда дісталася до півфіналу, де програла італійцям. А ось в матчі за третє місце українська четвірка легко обіграла Швейцарію - 45:31. Варто зазначити, що в минулому році склалася аналогічна ситуація, тільки тоді переможцями з цієї сутички вийшли швейцарці.

Інші три медалі Євро 2016 здобули: Ольга Харлан (шабля), Ольга Харлан, Олена Вороніна, Олена Кравацька, Аліна Комащук (шабля командні) та Богдан Нікішин (шпага).