Василь Гумен став бронзовим призером Чемпіонату України з фехтування на шаблях

17-18 січня в Миколаєві відбулися перші змагання національного рівня - чемпіонат України з фехтування на шаблях серед кадетів.

Серед юнаків на найвищу сходинку п'єдесталу пошани піднявся миколаївець Богдан Боговін, який у фіналі здобув перемогу над одеситом Даніелем Єременко. Бронзу змагань між собою розділили ужгородський фехтувальник Василь Гумен, який вперше піднявся на п'єдестал пошани в межах кадетських всеукраїнських змагань, а також чинний лідер національного рейтингу Іван Писаренко. В 1/2 основної сітки Гумен поступився майбутньому володарю срібла з рахунком 11:15.

Василь був єдиним представником нашої області на кадетському чемпіонаті.

У змаганнях серед дівчат медалі здобули: Писаренко (Київ), Явник (Одеса), бронза у Проченко (Миколаїв) та Гонцовоа (Харків).

У командному заліку перше місце і серед дівчат, і серед юнаків зайняли збірні Києва. Срібло вибороли команди Миколаєва. Бронза у чоловічої збірної Черкас і другої жіночої збірної Миколаєва.