В Кубку Закарпаття визначилися чвертьфіналісти

У Кубку Закарпаття відбулися матчі 1/8 фіналу. На цій стадії команди проводять одну зустріч. За підсумками ігор визначилися чвертьфінальні пари. У вівторок під час програми "Час Футболу" на каналі "Тиса 1" відбудеться жеребкування господарів матчів. Початок програми о 19.25.
Фоменко і компанія перемагає Уельс

У Європі тривають товариські матчі збірних-учасників Євро-2016. Українська команда провела загалом два матчі. У п’ятницю наша збірна обіграла кіпріотів 1:0, а сьогодні з аналогічним рахунком підопічні Фоменка зіграли зі збірною Уельсу. Єдиний гол у матчі забив Ярмоленко з подачі Ротаня - 1:0.
Україна перемагає Кіпр у товариському матчі

Протягом семи днів (23—29 травня) у Європі проходять товариські матчі збірних-учасників Євро-2016. Українська збірна проведе два матчі. Сьогодні підопічні Фоменка зіграють з кіпріотами, а в понеділок зі збірною Уельсу.
"Минаю" заборолнили грати у фіналі

Рішенням ФФЗ футбольному клубу "Минай", який за підсумками двох матчів переміг ФК "Мукачево" у півфіналі Зимового чемпіонату Закарпаття (1:0 та 2:0), зараховано поразку у другому матчі. За інформацією Федерації призер Чемпіонату Ужгорода грубо порушив правил, коли на другий матч виставив Микуляка та Чумака. Футболісти у попередніх поєдинках отримали три та чотири попередження.
 "Шахтар" прохдить "Андерлехт"

"Шахтар" за сумою двох матчів (4:1) пройшов бельгійський "Андерлехт". Донецький клуб тепер є єдиним представником українського чемпіонату в єврокубках. Єдиний гол у матчі забив Едуардо на 93-й хвилині.
"Мансіті" - "Динамо": відіграти два голи...

Сьогодні ввечері відбудеться матч у відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між "Манчестер Сіті" та київським "Динамо". Нагадаємо, у першому поєдинку, який проходив на НСК "Олімпійський" у Києві, динамівці поступилися з рахунком 1:3. Початок гри у Манчестері о 21.45. Транслює матч телеканал "Україна".
"Говерла" перемагає і виходить на 11 місце Прем’єр-ліги

Відбувся матч 18-го туру УПЛ між командами "Говерла" та "Металіст". Гра проходила в Ужгороді на стадіоні "Авангард". Господарі перемогли з рахунком 1:0, гол у матчі забив Ігор Гончар на 34-й хвилині поєдинку.