• Vyacheslav_Hrozny

Грозний критикує можливий формат Прем’єр-ліги

В суботу—неділю відбудуться матчі 21-го туру. Першим поєдинком буде протистояння в Ужгороді «Говерла» — «Зоря». У першому колі перемогла луганська команда 2:1. У тому матчі ужгородці вели з 26-ї хвилини, коли зі штрафного забив Шацьких. А з 57-ї хвилині «Говерла» грала в меншості — за грубу гру Ягодінскіс отримав другу жовту картку. Через хвилину «Зоря» зрівняла рахунок, а на 76-й хвилині забила другий гол.

• 2235293_w2

"Динамо" й "Дніпро": боротьба за півфінал

У вівторок та середу в Європі пройдуть матчі у відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів, а у четвер представники УПЛ «Динамо» та «Дніпро» боротимуться за вихід до півфіналу Ліги Європи.

• mIEuQQVMTE8

"Дийдо" та "Ужгород" перемагають у 1/2 фіналу Кубка

Минулими вихідними відбулися перші півфінальні матчі Кубка Закарпаття. У обох поєдинках з крупним рахунком перемогли гості. Матчі у відповідь відбудуться у середу та четвер, початок о 15.00.

• 7766_184152

Ужгородська «Говерла» зіграла внічию з «Чорноморцем»

Сьогодні ужгородська «Говерла» в Києві грала виїзний матч чергового туру Чемпіонату України з футболу у вищій лізі з одеським «Чорноморцем»

Грозний: "Говерла" ще не пробивала пенальті

Через відбіркові матчі збірних до ЧЄ-2016 в чемпіонаті України з футболу серед команд прем’єр-ліги виникла тритижнева пауза. Як "Говерла" використає цей проміжок часу дізнавався журналіст клубної прес-служби у В’ячеслава Грозного.
Лукман Аруна про перебування в Ужгороді

Кар'єра Лукмана Аруни розвивається останні два роки досить дивно. Футболіст з гігантським потенціалом виявляється настільки не потрібен оновленій команді Сергія Реброва, що відправляється в "Говерлу" на правах оренди. Востаннє велике інтерв'ю українській пресі Аруна давав три роки тому. Потім - лише деякі висловлювання на нігерійських медіа.
Визначилися учасники 1/8 фіналу Кубка Закарпаття

У неділю відбулися матчі Попереднього етапу Кубка Закарпаття. За його підсумками визначилися учасники 1/8 фіналу. На цій стадії переможець визначиться в одному матчі. Приймають команди, які під час жеребкування були несіяними.
Двоє гравців "Говерли" гратимуть у збірній України

У кінці березня у світі пройдуть кваліфікаційні матчі до континентальних Чемпіонатів. Так, збірна України 27 березня проведе матч зі збірною Іспанії (матч пройде у Севільї), а також товариський матч проти Латвії, що пройде 31 березня у Львові. Раніше тренер національної збірної Михайло Фоменко оголосив список збірників на ці матчі.