Пішов з життя Михайло Коман

21 лютого на 87-му році життя помер знаменитий динамівський футболіст та тренер Михайло Михайлович Коман.

• зимовий футбол

Відбувся перший тур Зимового Кубка області

14—15 лютого розпочався Зимовий Кубок Закарпаття. Тривалість матчу — 2 тайми по 35 хвилин.

• OPIOJs2HfM8

"Металург" (Д) (U-21) - "Ужгород" - 3:3

Донецькі дублери, які проводять свій тренувальний збір у Нижньому Солотвині, що в Ужгородському районі, провели контрольний матч з ФК «Ужгород». Це вже третій поєдинок «Металурга» із Закарпатськими командами за час зборів і, зокрема, другий з ФК «Ужгород». Цього разу команда з «Ужгород» вистояла перед «професіоналами» із Донецька, матч закінчився результативною нічиєю — 3:3.

• imageresize

"Говерла" програла румунській команді з нижчого дивізіону

«Говерла» на зборах в Туреччині провела черговий спаринг. Суперником закарпатців була румунська команда "Академіка Аргес", що грає у другому дивізіоні Чемпіонату Румунії.

Ужгород делегує футбольний клуб до Чемпіонату Закарпаття

У новому сезоні Вища ліга Чемпіонату Закарпаття поповниться новою командою з обласного центру — «Ужгород». Тренуватиме команду Михайло Іваниця, а домашнім полем для ФК стане стадіон «Автомобіліст», реконструкція якого наразі триває.