"Динамо" — "Говерла": гра в одні ворота

Відбулися матчі 22-го туру УПЛ. "Говерла" грала на виїзді з київським "Динамо". Гран носила односторонній характер — кияни забивали, ужгородці відбивалися.

«Говерла» грала без орендованих у «Динамо» Коваля, Ягодінскиса, Люльки, М’якушка, Хльобаса, Аруни та Каверіна.

Вже в першому таймі ужгородці пропустили п’ять м’ячів. Два голи забив Кравець (в обох випадках асистував Ленс). Один гол стався після прострілу Ярмоленка з правого флангу. М’яч знайшов ногу Глушицького — автогол. Ще один гол з пенальті реалізував і сам Ярмоленко — 4:0. (Пенальті призначили за гру рукою Акакпо). На 40-й хвилині спрацювала зв'язка гравців атакувальної групи Ярмоленко—Кравець—Сидорчук, останній в один дотик переправив м’яч у ворота — 5:0. В інших гострих моментах біля воріт «Говерли» рятував воротар Бабенко та каркас воріт. У створ воріт «Динамо» ужгоордці не влучила жодного разу.

На початку другого тайму Сергій Ребров замінив усіх гравців, які забивали у першому таймі. Вийшли Гусєв, Теодорчик та Велозу. В’ячеслав Грозний замість Полянського випустив Райчевіча, а замість Акімова — Трухін.

На 73-й хвилині Гусєв віддав передачу на Теодорчика, який опинився сам у штрафній зоні. З 11-метрової відмітки Лукаш спокійно пробив у кут воріт Бабенка — 6:0.

На 85-й хвилині Грозний використав останню заміну і замість Івана Родіча вийшов Юрій Тома.

Голи: Кравець (12, 28), Глушицький (20 а.), Ярмоленко (30 п.), Сидорчук (41), Теодорчик (73).
«Говерла»: Бабенко, Акакпо, Качараба, Акимов (Трухін 46), Полянский (Райчевич 46), Глушицький, Шиміч, Тудосе, Фещук, Родіч (Тома 85), Гришин. Запасні: Бонь, Писко, Гегедош, Тома, Радченко.