ФК Ужгород програв у Краматорську

У 6-му турі Першої ліги “Ужгород” на виїзді не зумів взяти очки у поєдинку проти “Краматорська”. Закарпатська команда нав’язала боротьбу у матчі, однак цього не вистачило для позитивного результату.

На 13 хвилині господарі відкрили рахунок у матчі. Після подачі з кутового Кирило Прокопчук головою переправив м’яч у ворота — 1:0.

На 16 хвилині “Краматорськ” подвоїв перевагу. Спочатку м’яч влучив у поперечку. На підбиранні була боротьба у штрафному, арбітр вказав на позначку. Пенальті реалізував Вадим Вітенчук — 2:0.

На 38 хвилині забили ужгородці. Після проходу та пасу від Віктора Хомченка прицільний удар під поперечку з-за меж штрафної вдався Миколі Гайдучику — 2:1.

Господарі на 83 хвилині збільшили перевагу господарі. Єгор Гунічев пробив низом з-за меж штрафної — 3:1.

На 88 хвилині після подачі Віктора Ряшка зі стандарту м’яч у ворота переправив Владислав Шкіндер — 3:2.

У 7-му турі Ужгород прийматиме Полісся. Гра відбудеться у неділю 5 вересня, початок о 13:15.