"Говерла" грає внічию з "Чорноморцем"

Відбувся матч 8-го туру УПЛ між "Говерлою" та "Чорноморцем". Команди зіграли внічию, такий результат для ужгородців уже став шостим у сезоні.

Господарі поля вже на 7-й хвилині відкрили рахунок, Орест Кузик отримавши довгу передачу, увірвався до штрафного, обіграв захисника і пробив під поперечину — 1:0.

Гості відповіли вже на доданій хвилині першого тайму, Калитвинцев і Стариков вдало розіграли стандарт — 1:1.

На 55-й хвилині другого тайму пряму червону картку отримав ужгородець Кутас, за небезпечну атаку на Петька. Кутас пішов з поля, Петька винесли на ношах.

Далі гра проходила у в"язкій силовій манері з численними порушеннями правил. Боротьба за м"яч в основному велася в середині поля.