"Говерла" обігрує "Іллічівець" і доганяє "Чорноморець"

У першому матчі 19-го туру «Говерла» приймала «Іллічівець». У поєдинку ініціативою володіли господарі, які частіше атакували й створювали небезпеку біля воріт суперника. Підсумковий рахунок — 2:1.

На 34-й хвилині Аруна прострілив до штрафного з правого флангу, передачу замкнув Гришин — 1:0.

На 36-й хвилині М’якушко пройшов лівим флангом до штрафного, віддавпередачу на Фещука — 2:0.

На 58-й хвилині Лукман Аруна отримав травму і на 63-й хвилині був замінений на Дмитра Хльобаса.

На 79-й хвилині у складі «Говерли» відбулася подвійна заміна. Дмитро Турхін змінює Валерія Гришина, Тарас Качараба — Мірко Райчевича.

На останній доданій хвилині Чурко реалізовує пенальті — 2:1.

У турнірній таблиці «Говерла» впритул наблизилася до «Чорноморця».

«Голи»: Гришин (34), Фещук (36) — Чурко (94 п.).

«Говерла»: Коваль, Хомин, Акакпо, Ягодінскіс, Люлька, Райчевич (Качараба 79), М’якушко, Герасимюк, Аруна (Хльбас 63), Фещук, Гришин (Турхін 78). Запасні: Надь, Качараба, Лухтанов, Трухін, Акімов, Родіч.

7 — Удари — 3
4 — Удари у створ — 1
1 — Кутові — 2
1 — Попередження — 3

Усього в ЧУ команди зустрічалися 18 разів: +5=4–9.

У наступному турі «Говерла» гратиме на виїзді з «Чорноморцем». Гра відбудеться у неділю, 19 квітня, в Києві. Початок о 19.00. Транслює матч канал «2+2».