"Говерла" програє "Шахтарю" у 3-му турі УПЛ

Цими вихідними проходять матчі 3-го туру УПЛ. "Говерла" на "Львів Арені" провела поєдинок із "Шахтарем", рахунок зустрічі — 2:0.

У матчі ініціативою володіли господарі. У першому таймі на 8 ударів "Шахтаря", ужгородці відповіли лише одним. Кілька разів у гру вступав воротар "Говерли" Рудько. Найнебезпечніший момент біля воріт "Говерли" стався на третій хвилині, коли після удару головою Ферейри, мяч влучив у поперечину.

На 50-й хвилині другого тайму з лінії штрафного майданчика у девятку воріт "Говерли" пробив Тейшейра — 1:0. За дві хвилині, у матчі була показана і перша жовта картка — на воротареві "Шахтаря" сфолив Савченко. На 74-й хвилині знову з лінії штрафного майданчика шахтарі забивають другий гол. Едуардо, який 5 хвилин тому змінив Марлоса, точно пробив після подачі Тайсона — 2:0.

Голи: Тейшейра (50), Сілва (75).

«Говерла»: Рудько, Лухтанов, Ягодінскіс, Люлька, Савченко, Гемега (Худобяк 80), Кузик (Гончар 86), Цуріков, Чумак, Хльобас, Хобленко (Полегенько 60). Запасні: Бабенко, Ряшко, Білий, Тома.

14 — Удари — 3
9 — Удари у створ — 2
9 — Кутові — 2
1 — Попередження — 3

В наступному турі "Говерла" грає вдома. Суперником ужгородців буде "Металург". Матч відбудеться у суботу 8 серпня, початок о 17.00.

ТУРНІРКА

На тижні пройдуть матчі у відповідь третього раунду єврокубків. У середу в рамках ЛЧ "Шахтар" прийме "Фенербахче", початок гри о 21.45, а у четвер у ЛЄ "Ворскла" прийме "Жиліну" (20.00), а "Зоря" — "Шарлеруа" (22.00).