image

"Говерла" програє "Зорі" в кінці матчу

25 квітня у рамках 21 туру "Говерла" приймала "Зорю".

Невеликою ініціативою на полі володіли футболісти луганської команди. Тим не менше перший гол у матчі забили ужгородці.

У кінці першого тайму Сергій М’якушко зіграв зіграв на добиванні у штрафному суперника — 1:0.

У другому таймі “Зоря” продовжила тиск на ворота “Говерли”.

На 75-й хвилині В’ячеслав Грозний зробив подвійну заміну впустивши Качарабу та Райчевича.

Через хвилину арбітр вилучив з поля одного з помічників головного тренера “Говерли”.

На 83 хвилині на підступах до штрафного майданчика Акакпо притримав Будківського. Останній “намалював” порушення, картинно впавши перед лінією штрафного. Стандрат реалізує Любенович — 1:1.

На 90 хвилині Ліпартія обіграв у штрафній двох захисників “Говерли” і точно пробив у ворота Коваля — 1:2.

Говерла перервала рекордну серію в УПЛ із 4 поспіль непрограних матчів.

***

У неділю відбудеться центральний матч туру пройде у Львові, де «Шахтар» прийматиме «Динамо». Матч транслює телеканал «Україна». Статистика зустрічей: +15=12–19.

Голи: М’якушко (42) — Любенович (83), Ліпартія (90+).

“Говерла”: Коваль, Люлька (Качараба 75), Ягодінскіс, Акакпо, Хомин (Каверін 91), Герасимюк, М’якушко, Тудосе, Хльобас, Гришин, Фещук (Райчевич 75). Запасні: Надь, Шиміч, Акімов, Трухін.