«Говерла» програє в останньому матчі цього року

Відбулися перші матчі останнього в цьому році туру Чемпіонату України. «Динамо» на своєму полі впевнено перемагає донецький «Металург», а «Шахтар» у Львові — «Говерлу»

У нашому матчі перший гол був забитий на 28-й хвилині. Бернард після контратаки прострілив уздовж воріт, замкнув передачу Гладкий — 1:0.

На 32-й хвилині стався автогол. Трухін, вибиваючи м'яч влучив у Хомина, від якого м’яч влетів у ворота — 2:0

«Говерла» свій гол забила на початку другого тайму. Контратака, довга діагональна передача від Фещука на набігаючого М’якушка —1:2. Орендований від «Динамо» півзахисник в один дотик пробиває П’ятова.

На 80-й хвилині Гладкий з допомогою Кости, фактично вбиває інтригу в матчі — 3:1.

На останній доданій хвилині забиває Фред з подачі Кости — 4:1У суботу й неділю відбудуться інші матчі туру. Далі зимова перерва. Старт весняної частини сезону 2014/2015 намічений на 28 лютого.

Голи: Гладкий (20), Хомин (32 а.), Фред (94) — М’якушко (49).
«Говерла»: Коваль, Хомин, Ягодінскіс, Люлька, Тудосе, Райчевич (Шацьких 82), М’якушко, Трухін, Степанюк (Герасим’юк 58), Бурдужан, Родіч (Фещук 46). Запасні: Бабенко, Вечурко, Реплюк, Гегедош.

17 — Удари — 54 — Удари у створ — 49 — Кутові — 44 — Оффсайди — 10 — Попередження — 2