Говерла пропускає 7 голів у матчі з Шахтарем (Відео)

У першому матчі 23-го туру "Говерла" приймала "Шахтар". Вже до двадцятої хвилини господарі програвали з рахунком 0:3.

На 43 секунді матчу Гладкий замкнув головою передачу Ракицького - 0:1. На 13-й хвилині Дуглас Коста зіграв на добиванні, еоли м’яч відскочив від штанги - 0:2. На 17-й хвилині вдруге відзначився Гладкий після прострілу Кости на дальню штангу - 0:3.

За приблизно такий же відрізок часу "Говерла" зрівняла рахунок. Наприкінці першого тайму з подачі М’якушка забив Хльобас - 1:3. Вдруге Хльобас відзначився на початку другого тайму - 2:3. На 53-й хвилині забив М’якушко - 3:3.

На 63-й хвилині Ракицький виводить свою команду вперед - 3:4. Ще два голи влетіли в сітку воріт Коваля впродовж двох хвилин, коли забивали Адріано та Степаненко - 3:6.  В доданий час пенальті реалізував Тейшейра - 3:7.

10 - Удари - 22
5 - Удари у створ - 13
1 - Кутові - 10

«Говерла»: Коваль, Акакпо (Лухтанов, '80), Шиміч, Люлька, Качараба, Тудосе, Ягодінскіс (Каверін, '22), Райчевич (Трухін, '74), М’якушко, Хльобас, Фещук.
Голи: Хльобас (41, 47), М’якушко (54) — Гладкий (1, 18), Коста (13), Ракицький (63), Адріано (76), Степаненко (78), Тейшейра (90 п.).